Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit láthattam a tükörben?

Mit láthattam a tükörben?

Figyelt kérdés
Amikor a tükörbe néztem, magamat láttam, vagyis biztos-e hogy én voltam, az az én tükörképem? Ebben nem lehetek teljesen biztos, mert lehet, hogy más valakit (valamit) látok a tükörbe, aki az én arcomot használja? Vagyis mi a garancia arra, hogy az ÉN vagyok?

2015. márc. 27. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Addig jó míg nem látod hogy pislog ;)

Amúgy a kulcsszavakban olvastam...mit jelent az a "seggpaszta"? XD

2015. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
XD még mindig nem értem :D
2015. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majmot nagy bugyiban.
2015. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki engem lát, csak mindenkinek más a szeme.
2015. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha magadban valaki mást látsz, akkor keress fel valami tisztánlátót, vagy vizsgálót, aki ért ezekhez.
2015. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én még attol félek, hogy a tükörbe nézve, egyáltalán nem látom magamat... A seggpasztára visszatérve (népiesen valagpaszta), ahogy elgondolom, hosonlit a Csillagok Háborujábol ara a nagy kövér giliszta szerü izére is, aki ha jol tudom embereket is eszik XD
2015. márc. 27. 22:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Jabba te Tatooinei paraszt(ne vedd sértésnek,hatalmas Star Wars fan vagyok csak ideges vagyok)
2015. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem volt már olyan hogy lefényképeztem magamat a tükörben, és a képen látszódott hogy valami van még a tükörben azon kívül hogy én is szerepeltem a képen, hiába néztünk utána nem lehetett semmi ott, aztán kiderült hogy az is én vagyok, ijesztő. De hát én saját magamtól ijedtem meg. Most meg emiatt vagyok még erősebb.
2015. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!