Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy anyukám...

Úgy érzem, hogy anyukám kivételezik a tesómmal. Jól gondolom ezt?

Figyelt kérdés

Van 2 nővérem, és úgy érzem, hogy anyukám kivételezik a kissebbel.

Valahogy vele mindig kedvesebbek, ha rossz jegyet hoz, az se baj, de ha én viszek egyet, akkor máris kiabálni kell. Most volt a szülinapja, kapott 4 könyvet, csak miatta el kellett mennünk Pestre. (nem vagyok pesti)És ha neki valami megtetszik egy újságból, rögtön rohannak megvenni,mikor pedig én mutatok valamit, akkor az ezért nem jó, azért nem jó. Anyukám folyton üvöltözik velem, mindig mondja, hogy nem vagyok olyan, mint a tesóim. Már nagyon idegesít, hogy semmiről se lehet vele beszélni, mert kiabálás lesz a vége.

Könnyen megsértődöm, de nem hiszem, hogy mindig velem van a baj.

most akkor tényleg én vagyokk a hibás?

12/l


2015. júl. 17. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Ennyiből nehéz megmondani. Lehet hogy tényleg így van, de lehet csak te nem látod a fától az erdőt. Az biztos, hogyha valamelyik tesódat megkérdeznénk, az ő véleménye szerint meg neki van a legsanyarúbb sorsa, bezzeg neked ez jár, az jár...

Ráadásul te is pont egy nagyon rossz életkorban vagy, nem könnyű a kamaszokkal, pláne hárommal. :) Gondold végig, te mindent megteszel-e és tényleg sose kapsz meg semmit? Azért ezt kétlem. És próbálj meg higgadtan állni a kérdéshez te is, hátha segít. :)

2015. júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nézd, mi nem tudhatjuk, mert te a saját szemszögedből írtad le a történetet. A többiek valószínűleg máshogy mesélnék.

A legtöbb gyerek, akinek testvére van, úgy érzi, hogy a másik a kivételezett.

2015. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen. És?
2015. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem van egy bátyám TELJESEN UGYANEZT csinálják vele, körülötte forog a világ!

Engem nem szeretnek, pedig csak 5-ösöm van, tesóm csupa hármas.Engem nem dicsérnek őt meg igen!

Úgyhogy a szüleid a hibásak,nehogy azt hidd,hogy te magad!

és hogy mit csinálj esténként menj ki sétálni és próbálj meg lenyugodni én is ezt szoktam csinálni :(

12/L

2015. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonló a helyzet nálunk, de nem ilyen súlyos…

Am nem te vagy a hibás, próbálj higgadt maradni! : /

2015. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. L
2015. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden családban van kedvenc gyerek!
2015. júl. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked van igazad, de az is lehet, hogy csak butaságokat szeretnél megkapni, és a tesód értelmesebb dolgokat. Nem hiszem, hogy ne dicsérnének meg az 5-ösért, ha a tesódat a 3-asért is.
2015. dec. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!