Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nagyon rég apa és anya...

Már nagyon rég apa és anya elváltak. Én meg tesóm anyával maradtunk. Odaköltöztünk nagyihoz egy bérházba. Tesómmal kivételezik anya, meg mama. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 vagyok.És anya már kb fél éve felköltözött Pestre,és alig jár haza.Tesóm modellkedik ő ezért jár Pestre,de én nem mehetek fel vele.Otthon mamával vagyunk.Az a baj,hogy mama engem nem szeret.Mindig én megyek le a kutyával,bevásárolni vmit stb. Például most beteg vagyok nagyon,tesóm is egy kicsit.És engem zavar le a kutyával.Káromkodik rám stb.És már ezt nagyon nem birom.
2007. szept. 29. 20:26
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem beszélj velük!!!Az őszinteség negy úr!!!Ha akkor sem vesznek komolyan hagydd rájuk!!Te többet érsz annál, hogy ne vegyenek semmibe!!!Ha valami nem tetszik mindig beszélj róla, mert csak úgy tudnak változtatni!!!De ha nem érzed jól magad és lehetőséged van arra, akkor menj apukádhoz!!!!Hátha ott jobb lesz!!!!SOK SIKERT KÍVÁNOK!!!Kitartás!
2007. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ilyen kor a legjobb ha visszamondod neki amit ö mond és kérdezd meg hogy esik!
2009. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Beszélj velük de ha nem akarnak változtatni akkor ne hagyd magad. És légy furfangos velük szemben.
2023. okt. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!