Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Szerintetek anyum...

Szülők! Szerintetek anyum jogosan nem enged el?

Figyelt kérdés

A Velencei-tóhoz mennénk a barátnőmmel, az apukájával és a barátnőjével 3 napra. Ezt anyum nem engedi, mert fél, hogy bele fulladok a tóba. Hogyan tudnám meggyőzni?

13/L


2015. júl. 21. 16:51
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
17%
Sehogy. Igaza van, én sem engednélek. De nem a tó miatt. Hanem, mert nem illik más nyaralásába belerondítani. Neked kellene ismerned az illemet. Ezért hívják családi nyaralásnak. Plusz kitalálod a semmiből, hogy menni akarsz anyuci meg fizessen mindent. Az ekkora utakat előre szokták tervezni.
2015. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
64%
Próbáld megbeszélni vele. Egyedül nevel anyukád?
2015. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Nem én találtam ki, hanem a barátnőm hívott. És egyébként megkérdeztem tőle, hogy nem gond-e,erre ő azt válaszolta, hogy nem. Es légyszíves ne ilyen kioktató kommenteket írjátok. Köszi
2015. júl. 21. 17:01
 4/41 anonim válasza:
65%
Apukáddal beszéld meg. Sajnos egy aggódó anyuka, tönkre tudja tenni a gyerekét egy éltre.
2015. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
#2 nem egyedül nevel, csak ma szolt ez a barátnőm es apukám epp nincs itthon, mert dolgozik
2015. júl. 21. 17:02
 6/41 anonim ***** válasza:
66%

Első, te totálisan hülye vagy, már bocs. A barátnője sem érezné jól magát ott egyedül, szerintem. Egy 13 éves lány csak szülőkkel már nem érzi úgy jól magát. Én elengednélek, kedves kérdező. Mi az, hogy belefulladsz a tóba?? Hagyjuk már, csak képtelen megszokni, hogy már nem a pici lánya vagy, akit meg kell óvni mindentől.

Engem anyum másodikos korom óta elengedett minden évben egyhetes táborba, tó vagy fürdő közelébe, és nem fulladtam meg.


Mondd meg neki, hogy vigyázni fogsz magadra, és a barátnőd sem érezné jól magát nélküled. :)

2015. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
#4 megpróbálom apuval is, de ugyis közösen döntenek
2015. júl. 21. 17:04
 8/41 anonim ***** válasza:
3%
Úszni mennyire tudsz?
2015. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
#6 ezt fogom tenni :). Köszönöm a válaszokat :)
2015. júl. 21. 17:05
 10/41 A kérdező kommentje:
Jol uszok :)
2015. júl. 21. 17:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!