Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy elvaljanak?

Mit tegyek hogy elvaljanak?

Figyelt kérdés
Anyukám es a nevelőapám 2es fel eve vannak eggyütt eleinte meg tok normalis volt a nevelo apám.viszon tavaly nyáron elkezdett nagyonis kedves lenni.kivetelezett velem(van egy öcsém 12\f) én 15/l .....aztan mikor csak én es a nevelő apám voltunk otthon "szerelmet vallott" akk meg csak 14 voltam es nagyon megijedtem..utana nap mint nap hozzam akart erni meg ilyenek..nagyon féltem es elmondtam anyukámnak.osszevesztek.de a nevelőapám meg aznap kart tett magában..es anyám megsajnálta es vele maradt...utana mar nem voltak gondok..kiveve most kb egy honapja.retro disco volt es elmentünk az egesz csalad.tok jol ereztem magam haverommal es egyszer mikozbe táncoltam a csávóval elhuzott tole a fülembe sugta h érezd jol magad es megfogta a seggem.igy belemarkolt. ..jo igaz hogy ivott meg minden de akkor is..elkapott a sírógörcs...elmondtam anyámnak..akivel közbe elindultunk haza.utanunk jott az ember es megverte anyut.hazaertunk es kiverte az uvegajtot igy elvágta a kezet es anyu ujra megsajnálta es meg mindig eggyütt vannak.de én ezt mar nem birom .nem tudom mit tegyek..felek hogy ha ketszer megtette akkor harmadszorra is megfogja tenni h kikezd velem.de anyu nem hagyja el...micsinaljak? Oljem meg magam vagymiii? Mert mar ez is megfordult a fejemben.

#anya #nevelőapa #félelem...
2015. júl. 28. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyud nem tud róla lemondani, akkor a következő zaklatási esetnél ne anyukádhoz, hanem a rendőrséghez menj. Akkor majd kiskorúak zaklatásáért beviszik a csávót, és a gondod megoldódik.


O.W.

2015. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

szerintem is fordulj a rendőrséghez vagy a gyámhivatalhoz,családsegítőhöz..akárkihez aki segít. mondd el , hogy többször próbálkozott nálad, anyukád nem hagyja el, őt rendszeresen veri.

valamit biztosan segítenek.

de ne hagyd annyiban mert a végén még képes megerőszakol..anyád meg amilyen szerinem aztán se hagyná el..szóval inkább előzd meg a bajt. ő meg szépen levizsgázott anyaságból,hogy fontosabb neki az aktuális kanja mint a saját gyerekének az épsége

2015. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy ez egy kicsit durva ötlet, de játszd el, hogy kárt teszel magadban. De még véletlenül se gondold komolyan, csak játszd el, húzd csőbe őket. És mondd meg anyukádnak, hogy ez azért van, mert molesztál és nem bírod tovább. Ez drasztikusan hangzik, de mivel a rendőrség úgyse tudna mit kezdeni a helyzettel, mert nincs bizonyíték, ezért neked kell kezedbe venni az ügyet.
2015. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennék a rendőrségre.
2015. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rendőrség/ gyámhivatal!

Megölni magad pedig eszedbe ne jusson! Ez nem a te hibád, ő a degenerált egyedül.

2015. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!