Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy érjem el hogy elváljanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy elváljanak a szüleim?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok:) és nekem apukám külföldön dolgozik 2 hetente jön haza.. anyukám munkanélküli. Ő itthon van velünk..nos a lényeg hogy én valahogy kiszerettem anyukámból.. nem akarom hogy megpusziljon vagy hogy megöleljen. Nem. Én apát szeretem és vele akarpk élbi. A hugomat sem annyira kedvelem. Hogy lehetne megoldani hogy elváljanak?:( kérlek segítsetek:( előre köszönöm a válaszotokat!!

2014. dec. 27. 09:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez most kamu? Azért váljanak el, mert te hóbortos és dilis lettél? Költözz apukádhoz, ha ennyire nem tetszik otthon a helyzet.
2014. dec. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%

attól hogy te nem vagy olyan jóban anyukáddal, még ne akard szétválasztani a szüleidet

amúgy ha el is válnának, te nagy valószínűséggel anyukádhoz kerülnél és ugyanúgy csak bizonyos időközönként láthatnád apukádat

2014. dec. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon unatkozhatsz.
2014. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly?? OMG!! 17 éves vagyok, és bár utálom az anyámat (egész életemben terrorizál, gyerekkoromban is rettegtem, hogy mikor akad ki, kap dührohamot, stb.), gyűlölöm, hogy vele kell élnem, eszembe sem jutna, hogy szétválasszam a szüleimet. Tudod miért? Mert valami furcsa oknál fogva apám szereti őt. Nem tehetem tönkre két ember házasságát, csak azért, mert én utálok valakit. Inkább saját terveket építek arra vonatkozóan, hogy hogyan és mikor költözöm el innen. De nehogy már tönkredett két ember életét saját magad miatt!!
2014. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
*tönkretedd
2014. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
33%

És azt elfelejtetted hogy ki szűlt meg téged?

Hogy ki hordott a szíve alatt 9 hónapon át?

Sok fájdalmakkal megszűlt téged..

És ez a hála?

Vagy tán tett ellened valamit?

2014. dec. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
97%
Csak azért akarsz apukáddal élni mert nem vele vagy. Ha vele leszel, jönnek a szabályok és egyebek és majd belőle is kiszeretsz" Könnyű azt szeretni aki nincs ott, inkább azn dolgozz hogy kimutasd azoknak a szereteted akik körülvesznek.
2014. dec. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%

Ehhez nem kell elválniuk. Simán megmondod, hogy apukáddal szeretnél élni külföldön, és ha van erre lehetőség, akkor elintézitek, és kész.

Ha nincs rá lehetőség, mert apukádnak nincs állandó lakhelye kint, vagy bármi más oka van, akkor ez válás esetén is így lenne.


Én megértelek, mi is apuhoz költöztünk, de azért a szüleid és a családod életét csak nem kellene tönkretenni, nem gondolod?

Senki nem mondta, hogy csak válás esetén lehet egyik szülőnél élni. (Hisz a te szüleid a házasságuk fennállta ellenére sem élnek gyakorlatilag együtt.)

2014. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Seafalcon válasza:

Nincs jogod a szüleid életébe beavatkozni, közéjük állni. Ha nagylány vagy, elköltözhetsz, és azt keresed meg, amelyiket akarod, annak mutatod ki a szeretetedet, amelyik megérdemli.


Azt akarni, hogy elváljanak, a te hóbortod miatt, elképesztő!

2014. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem akassza fel magát az ilyen?

"valahogy kiszerettem anyukámból!"

Akit terrorba tartják, vagy bántják a szülei az nem ilyet ír, hanem hogy "Utálom anyámat!"

Megpuszil? Engem az anyám évek óta nem puszilt meg. Sőt. Egy jó szava nincs hozzám. Gratulálok a szüleidnek, hogy ilyen kíngörcs gyereket neveltek, akinek ez lesz az új hobbija, hogy szétválassza anyut és aput. Biztos értékes felnőtt lesz belőled. Bár remélem kamu kérdés...

2014. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!