Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül az ország másik...

Egyedül az ország másik végében. Mit tegyek, hogy elviselhetőbb legyen?

Figyelt kérdés
Másfél hete költöztem el borsodból Győr mellé egyedül. Szerencsémre egyből lett munkám, de sajnos egyedül melózom 1 nc gép mellett. Nem elég a meló helyen, de még otthon is egyedül vagyok. Mikor otthon éltem 1 szép nagy családban, akkor fel sem tűnt, hogy mit is veszíthetek... De sajnos az élettársammal már nem vagyok együtt 1hónpja :( Nagyon nem bírom már az egyedüllétet és a hiányt. Nem tudom, hogy hogyan szerezzem vissza a múltam... elvagyok keseredve.
2015. júl. 28. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ahelyett, hogy itt nyavalyogsz, menj emberek közé, akkor nem leszel magányos
2015. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
barátkozz másokkal , építs kapcsolatokat. Esetleg legyen kutyád vagy valami ilyesmi. Sokan csinálják ezt...
2015. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pedig én mit nem adnék ezért...
2015. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha te a saját társaságodat se viseled el, akkor más hogy viselje el? Ezen amúgy mindig meglepődök.

Mellesleg: telefon, skype, internet, viber, whatsapp? Mondanak-é néked ezek a 'szók' valamit?

2015. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Virtuális kapcsolat! Na ne! Az nem én vagyok. Amúgy is a véget lettem dobva, mert az asszony össze "jött" egy közösségi oldalon egy Norvégiában élő sráccal...
2015. júl. 29. 17:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha emberi szóra vágysz a családodtól, akkor pedig vagy ez van, vagy hazautazol drága pénzért.

Egyébként: valami sportlehetőség a közelben? Futás, vagy ilyesmi? Kutyád van? Kutyasétáltatás közben is lehet ismerkedni.

2015. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehetne, de most nincs kedvem semmihez. Még keresem régi önmagam. egyre jobban vagyok, csak azért még meg kell szoknom az egyedüli életet...
2015. júl. 30. 01:07
 8/11 anonim ***** válasza:
ha ennyire rosszul viseled akkor koltozz haza. lehet hogy kevesebb lesz a penzed de a maganyt meg az elkeseredest nem potolja a penz se. ha nagyon hianyzik a csaladod akkor ez neked nem megoldas. probalj otthon elhelyezkedni esetleg bejarni valamelyik varosba abba se lehet am belehalni.
2015. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én mennék is, de a "nagy család" az exemhez tartozott. Tatom velük a kapcsolatot, már mint a családdal. Amúgy meg már helyre rázódtak a dolgok 1 hónap alatt. A hiány meg van. de már megtanultam kezelni... Kiegyensúlyozott lettem.
2015. aug. 27. 17:41
 10/11 anonim ***** válasza:
orulok hogy helyrejottek a dolgaid, sok sikert a jovodhoz is az uj helyen!
2015. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!