Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem páromat az ország...

Elengedjem páromat az ország másik felébe dolgozni?

Figyelt kérdés
A sztori a következő. Jóideje együtt vagyunk már a párommal, együtt is élünk. Ő jó 120 kmre lévő városból valósi, de 1,5 éve együtt lakunk nálam. Viszont minap megkért h üljünk le beszélni, mert a nővére most szólt h egy banknál megüresedett egy állás az ő városukban. És h ez milyen jó lehetőség lenne a számára. Viszont a jelenlegi munkája sem rossz, csak már egy kicsit idegileg kikészül. Nekem is elég biztos munkahelyem van, ami nagy szerencse a mai világban ugye, főleg itt mert ez a város nem dúskál a munkalehetőségekben, hát még az ővé. Nah szóval én kiakadtam mert h ugye elvállalja akkor azt a kapcsolatunk nem bírná ki. Ezt ő is tudja viszont nekem iszonyatos bűntudatom lenne ha nem vállal el egy ilyen lehetőséget.Igazából azon akadtam ki h ilyen megfordult a fejébe azt hittem úgy gondolja h itt a párom itt élünk. De mondta h menjek én is vele de ott kb. pizzafutár állást találok. Szóval mit tennétek a helyemben?
2011. jún. 3. 20:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Távkapcsi ideiglenesen amíg be nem tud protezsálni téged is! Én ezt tenném!
2011. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem állnék a boldogulása/boldogsága útjába. Ha úgy is kimenne, hogy te maradsz akkor menjen nyugodtan.

De eleve a kérdésed is érdekes : Elengedném-e? Ki vagyok én? Az anyja? (:

2011. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

A párod felnőtt ember,ne legyél önző,én elegedtem jó pár éve élünk távkapcsolatban, ha attól félsz h félrelép azt összezárva is bármikor megteheti.


Nah szóval én kiakadtam mert h ugye elvállalja akkor azt a kapcsolatunk nem bírná ki,ha így állsz hozzá,nem is fogja,vagy megtilthatod neki,de akkor meg lehet futva menekül majd.

2011. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
120 km nem olyan vészesen sok...
2011. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Az a baj h nem tudna oda beprotezsálni mert a végzetségem teljesen elüt ettől ahhoz meg h máshova összejöjjünk igen csekély az esély mert elég magas arra a munkanélküliség. Igaz a kérdés nem ide illő inkább azt kérdezem h MIT TENNÉTEK A HELYEMBEN?:D
2011. jún. 3. 21:01
 6/26 anonim ***** válasza:
78%

Engedd el, jobb is lesz.

Ha nem bírná ki a kapcsolatotok, akkor megette a fene az egészet.

2011. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
"mert h ugye elvállalja akkor azt a kapcsolatunk nem bírná ki". Akkor miről beszélünk?!
2011. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Testvéremnek férje van, három gyerekkel. A férjnek most jött egy londoni állás és megbeszélték és elment. Pár évre ment ki, hogy tudjon pénzt gyűjteni. Nincs ezzel gond.
2011. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Ha közös a kassza, meg a jövő, akkor.....ha ott annyival kevesebbet keresel, amennyivel ő többet, akkor nincs értelme.Ha viszont annál a banknál neki lehet karrierje, akkor nem mindegy.Ha az élet ott olcsóbb, mint ahol laktok, akkor lehet a különbözet is visszajön.De nem is csak az a baj, hogy megéltek e.Ha te született fővárosi vagy, akkor kb. az életben nem találod meg a helyed vidéken.Ezt a környezetemben sokat láttam.Tehát olyan dolgokat is vegyetek számításba, ami mentálisan hat, nem anyagilag.Egyébként még csak szóltak neki.Még nem az övé az állás.Ha a te szempontjaidat egyáltalán nem veszi figyelembe, és gyakorlatilag egyedül dönt(mert kész tények elé vagy állítva, tehát a döntésed csaqk látszólagos) akkor az van, hogy hagyd a pasit, még ha szereted is.Ha ő nem szeret annyira, hogy azt is nézze, hogy te ne sérülj, akkor találsz jobbat.
2011. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a távot egy normális kapcsolat ki kell, hogy bírja. Engedd el! Esetleg kezdj el te is munkát keresni ott, ha nincs ellenedre, hogy ott élj, és ha majd egyszer találsz, akkor utána tudsz menni.
2011. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!