Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha ki vagyok...

Mit tegyek, hogyha ki vagyok közösítve a családból, társadalomból is amiatt, mert önhibámon kívül nem volt még soha barátnőm, és azt hiszik rólam, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Most nem kezdem el ecsetelni a mai fiatal lányok irreális elvárásait, mert szerintem az oldal látogatói kívülről fújják az egészet, nos nekem is ilyen okok miatt nem jut barátnő, egyszerűen nem tudom felvenni a versenyt az alfákkal, meg a páva szépfiúcskákkal, emiatt a saját családom is szinte levegőnek néz, "megtűr", mit tegyek?

Huszonéves srác vagyok.



2015. júl. 29. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem tudod felvenni a versenyt? Milyen hátránnyal indulsz? Próbáltad már? Nem minden lánynak ítél csak a külső alapján.
2015. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Nőj fel végre!


Komolyan mondom, huszonéves nőként mélységesen sértőnek találom, hogy azok a férfiak, akik a saját sikertelenségük okát feltétlenül másban keresik, olyan képet írnak le a női nemről, ami alapján mindenki kivétel nélkül üresfejű plázacica, aki csak a szép arcú, magas/alacsony, kigyúrt/vékony (nem kívánt törlendő) műmacsó pasasokkal hajlandó szóba állni.


Ha a gyerekem lenne ilyen, akkor pedig a nevelésem maximális kudarcaként élném meg, hogy felnőtt fejjel úgy gondolkozik, hogy a barátnő, az "jut" vagy "nem jut" az embernek, ráadásul feltétlenül másban keresi a hibát, és csak azt hajlandó észrevenni és figyelembe venni, ami a saját állítását igazolja.


Röviden és tömören: növessz tököt és ne próbáld meg senkinek bemagyarázni, hogy mindenki hülye, csak te vagy helikopter.

2015. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha huszonévesen nem sikerült összeszedned egy kedves, szerény lányt akinek nincsenek anyagi elvárásai veled szemben akkor arról csakis TE tehetsz senki más.
2015. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 acelsziv ***** válasza:
76%
Mit tegyél? Fejezd be a nyafogást.Úgy sírsz, mint egy kislány. Azon kívül növessz tököket koma.
2015. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, ne is akard felvenni a swag meg páwa bájgúnárokkal felvenni a versenyt. Egyrészt azzal csak lesüllyednél az ő primitív szintjükre, másrészt meg úgysem tudnád. Mégis mit kéne tenned, szüless újjá? Ezzel a nagyon okosok valamiért adósok maradnak.Imádom ezt az ócska troll hozzáállást, hogy mindenről a Kérdező tehet, rúgjunk bele egy jó nagyot kollektíve, hihihi-hahaha, milyen törpös dolog már azt ütni aki a földön fekszik...no comment ez a magyar mentalitás. Magyarország, én így szeretlek!!!


Ha olyan módszer kell, amivel garantált, hogy lesz csajod, az a sok pénz. Sok-sok pénz, és picikét még annál is több. Pénzes pasas valahogy sose szokott szingli maradni hosszútávon, szóval ezt javaslom neked.

2015. júl. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
életképtelen vagy valoszinüleg erőszakos és hisztis is ezért közösitenek ki nem a csunya gonosz lányok miatt
2015. júl. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Menj el egy nyilvános helyre, ahol sok ember, lány és nő is van, vetkőzz le, és mutasd meg nekik a tököd! Egyből vagy 4-5 csaj rád fog tapadni, meglátod. Ez kell a nőknek, a férfiasság. Legyél férfi és tedd meg!
2015. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Nagyapám.

Végzettség? Ne röhögtess, a nevén kívül mást nem tud leírni.

Természetesen csak az munka, amiben még lehet izzadni, és minimum pénzt fizet.

És mivel apám kombájnnal arat, már nem is dolgozik.

A férjem három műszakban dolgozik, igaz ül, de harminc ember foglalkozik azzal amit ő méretre csiszol, és ellenőrzi a minőséget, ha ő valamit elcsesz, a fél sor leáll.

Ezért túlóra nélkül megvan a havi 240ezer. Minimum.

De ültessük be a hátsó kertet krumplival, mert micsoda jó az...

30ezer a befektetés. (ültetőburgonya, növényvédő) kijött úgy ötven kiló eléggé fos minőségű krumpli.

Kiszámoltuk , hogy ha a krumpli ellátása, és betakarítása helyett túlóráztam volna a férjemmel együtt, 70ezret kerestünk volna. És ebből sokkal több jó minőségű krumpli kijönne.

Ezt így el is mondtuk neki, erre kijelentette, hogy szerinte a férjem lop, azért keres ennyit (Igen, a lopást feltűntetik a bérpapíron :))

Rá kellett jönnöm, hogy erről meggyőzni Nagyapámat kb annyira esélyes, mint egy bigott katolikussal Darwin munkásságát elhitetni..

Ugyanis ez is afféle hit.

2015. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezt nem ide akartam!!
2015. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

próbálj meg minél több lánnyal beszélgetni, és kérdezd meg őket, h szerintük min változtass. persze nem kell mindent szentírásnak venni, de mazsolázd ki azt, ami építő lehet.

legyél önazonos, biztosan vannak olyan tulajdonságaid, amik vonzóak lehetnek az ellenkező nemnek. gyúrj rájuk, domborítsd ki őket.

amúgy ha nagyon sok időd van, akár edzeni is elmehetsz, mert lelkileg is sokat ad, és jobban is fogsz kinézni. ami meg ugye növeli az esélyeidet. :D

2015. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!