Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinterek bevaljam? (Meleg...

Szerinterek bevaljam? (Meleg téma)

Figyelt kérdés

12 éves koromban valaki kitalálta rólam, hogy meleg vagyok és egy fiúval csókolóztam és egyébb dolgot csináltam... akkor voltam 6-dikos és aznaptól kezdve rólam beszéltek, a hátam mögött és már egyre durvábbakat találtak ki. Én mondtam hogy nem igaz, de akkor is mondták. Nem a szemembe hanem rám mutogattak és mikor elmentem mellettük le melegeztek halkan, amit én persze hallottam. Most már 15 éves vagyok és az egész általános rólam beszél, de már nem vagyok a fő téma. Szüleimnek elmondtam, hogy miket mondtak rólam ő pedig a munkahelyén ahol sok gyerek anyja is oda jár beszélt velük. Azóta nem beszélnek annyira rólam, de még most is hallom néhány gyerektől, úgy tartják, hogy tagadom az egészet. 2 falu és 1 város beszél rólam. Nagyon kivagyok, (nagyon nagyon nagyon nagyon) most 9-dikes vagyok és gimis. Az egyik lány aki 8/b volt elterjesztette rólam ott is. Szóval ott nagyobb beszólásokat kapok. A nagyobbakat nem érdeklik. A volt osztálytársaim most is a barátaim ők az egyetlenek akikkel nagyon jóban vagyunk. Aztán kiderült, hogy kimondta ezt rólam. A gyereket kiosztottam és neki mentem, de lefogtak. Azt mondta azért mondta mert utált engem. Egy ember, hogy tudja tönkre tenni ennyire az életem? Én akármit csinálok, ha vissza szólok vagy megverek valakit aminek semmi értelme akkor is mondják csak a hátam mögött. Nem akarok verekedni. EGY VALAMI IGAZ: meleg vagyok. El is akartam mondani, de hogy ez a pletyka ennyire tönkre tette az életem inkább magamba tartom, főleg ha még fel is válalnám akkor azt hinném igaz a pletyka a wc-ben történtekről. Szüleim előtt, ha felvállalnám akkor ők is elhinnék a pletykát. Főleg, hogy most váló félbe vannak és sok a kiabálás. De nagyon jól kijövök velük. Ekkor nem értem azokat akik 12 évesek és azon b*aszakodnak, hogy jaj de csúnya vagyok vagy jaj szerelmi problémáim vannak és öngyi leszek. Megvagyok bélyegezve akárhova megyek. De nem adom fel! Tanulok és jó messze költözök. Már azt is tudom melyik fősuliba fogok járni. Szerintetek a szüleimnek elmondjak, ha igen akkor miképp?


Bocs, ha helyesírás hibát ejtettem, de telórol vagyok és mindent csak írok átgondolás nélkül. :)



2015. jan. 3. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
15 évesen miért gondolod azt magadról, hogy meleg vagy? Azért mert valaki kitalálta 12 évesen, hogy csókolóztál?
2015. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Ugyan nő vagyok, és heteroszexuális, de a legjobb barátom meleg. Ő már idősebb, de együtt jártunk gimibe, szóval 14 éves korunk óta ismerem. Kicsit "lányos" volt, de aranyos, én megszerettem rögtön. Eltelt egy kis idő, és elkezdtünk rájönni, hogy "valami nem stimmel vele". A fiúk cikizték, hogy bzi, lány cuccokban jár (ami nem volt az, itt az angolok 90%-a így öltözik) stb. Szóval sokat bántották az elején, de mivel ő sose mondta, hogy az, szép lassan elült a dolog. Nekem is 2 éve mondta csak el. Szóval én azt mondom, még a legjobb barátodnak se beszélj róla, mert ha kikerül a dolog a nyilvánosság elé tényként, szétszednek... A gyerekek még nem tudják ezt felnőttkènt kezelni.

A másik, hogy valószínűleg Neked is jön majd a saját belső harcod, talán lànnyal is megpróbálod, hátha nem vagy meleg... Ezt jobb "egyedül" megvívni. Hogy a szüleidnek elmondd-e, azt nem tudom. Én talán még várnék pár évet.

2015. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk azt én is megkérdezném, hogy szerinted miért vagy meleg? Ezt ebben a korban még nem szokták így kijelenteni. Sokakban még meg sem fogalmazódott teljesen, csak érzik, hogy "valami nem stimmel".
2015. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Hát ha jól számolok most lehetsz 15 én még várnék vagy 2 évet akkor már komolyabban fogják venni ill elhiszik.

Am meg szinte alig van olyan fiú akiről ne mondták volna az ált iskbe h meleg.


Egyszerűen a 10-n évesek szeretik egymást bántalmazni fizikailag lelkileg... Ha nem tudsz verekedni ill így ennek nem tod elejét venni akkor inkább érdemes elkerülni. És a suliba ne reklámozd mert 1 mindenki kiröhög és megaláz. 2 Csak neked lesz rosszabb.

Am az ész nélkül szexelgető oszt társaid valszeg később be fognak csatlakozni a nemi betegek és a nem kívánt gyerekesek klubjába. Csomó ilyet ismertem /ismerek.


Az meg h meleg vagy magánügy.

Ja ha nagyon nem bírod jogod van magán tanulói státuszba menni. Most még szülői engedéllyel de 18-tól már önállóan is dönthetsz így és akkor senki se piszkál.

Egyébként én is azt tapasztaltam h ez a korosztály valami ritka primitív, bunkó és agresziv pláne nem tűri a másságot. Szal kb értem amit mondasz.

2015. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

nálunk is volt általánosban, akiről terjesztették.akkoriban tagadta, de később nekem elmondta, hogy tényleg meleg.

szerintem ez a te magánügyed.

tudom ,hogy nehéz a sok csúfolódás mellett, én olyanokat kaptam anno hogy csúnya vagyok, húzzak zacskót a fejemre stb..

de változnak az idők, nem szabad komolyan venni az ilyeneket.

én emiatt nem mennék majd másik városba fősulira. de te tudod, még úgyis messze van.:)

én nem vallanám be a helyedben, maximum a szüleid előtt. elmondod mi volt igaz a pletykából és mi nem.

2015. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Keress inkább egy csajt, aki eljátsza, hogy a barátnő. Elég pár hétig akár, aztán el is felejtette mindenki!
2015. jan. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
lepontozó kutya fülét nektek :D
2015. jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem pont, hogy el kéne mondanod a szüleidnek. Mert lehet, hogy csak valami pszichés problémád van a szüleid miatt akik épp válni készülnek. És lehet, hogy még egy pszichológus tudna neked segíteni, hogy ne gondolj ilyeneket magadról. Sok mindenre képes az emberi elme. Ne tedd tönkre magad ilyen fiatalon. Nem szégyen elmenni egy pszichológushoz és beszélgetni vele a problémáidról. Ezt halál komolyan mondom. Nem fogja megmondani mit tegyél, de a kérdéseivel terelhet téged egy másik út felé, amire valójában te magad fogsz rá lépni. Ha pedig mégse, hidd el jól fog esni kibeszélni magadból ezeket a dolgokat.

Őszinte leszek, nem tudom elképzelni, hogy ennyi idősen valaki azt gondolja magáról, hogy ő a saját neméhez vonzódik. Ezek a dolgok nagyon sokszor, egy lelki trauma miatt sikerülnek így. Pl.: az esetedben, a szüleid kapcsolatából, lehet apukádnak adsz igazat és nem szeretnéd átélni azt amit ő. "Mert a férfiak másak".

Mehet a lepontozás. De nem hiszem, hogy egy 15 éves kamasz fiúba még jobban bele kell sulykolni, hogy ő meleg... A leírtakból nekem ez jön le.

2015. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Csak a saját életemből tudok írni. Amikor én előbújtam a barátaimnak, biztos voltam benne, hogy elő akarok bújni. Ha ez még kérdés, akkor szerintem még várj. A messzi egyetem jó ötlet. Én idén érettségizem, és nekem is ez a tervem. :) Ott már biztosan fel fogom vállalni. 17/f/m
2015. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, hogy írt :)

Onnan tudom, hogy meleg vagyok hogy a fiúk is bejönnek. Ha egy félmeztelen szép pasit látok egy képen akkor érdekel. Nem a pletyka miatt beszélem be magamnak, hanem előtte is jobban érdekeltek. A szüleiem válása nem okoz semmi pszichés problémat. A családban nagyon kevés a fiú, és én kis korom óta az 5 unokatesómmal nőttem fel akik lányok. Fiúkról beszéltek, lányos dolgokról stb. Szerintem ettől vonzódhatok a saját nememhez. Egy fiú se volt akivel beszélhettem volna, ha voltak is csak 1 évben 2-3 szor láttam. 7 éves korom óta a fiuk érdekeltek. Valamiért akkor tudatosult bennem egy furcsa érzés amit elakartam nyomni, de nem tudtam. Azt hittem, hogy rossz ami vagyok. Aztán egyre jobban nőttem velem együtt a korombeli lányok és tetszettek, érdekeltek. Innentől a fiúk és a lányok is tetszettek. DE történt valami amit nem akarok leírni (ez miatt szakítanak a szüleim) és ha egy lányra gondolok nem tudnék vele lefeküdni. Lehet, hogy egy pszichológus jót tenne.

2015. jan. 4. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!