Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fogadnák rosszul, ha...

Mennyire fogadnák rosszul, ha elmondanám szüleimnek, hogy meleg vagyok és 1 hete van barátom?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt neked kell tudnod, mert a te szüleid. Biztos került már szóba a meleg-téma szóval van fogalmad arról mi az állásfoglalásuk.


De ha fogalmad sincs, akkor puhatolózhatsz. Feldobod úgy a labdát, mintha csak egy független téma lenne, és akkor kiderül mi a véleményük.

2015. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
47%
vagy it an ez a film A bébisintér ebben van egy olyan jelenet amikor fiu rajon hogy meleg megnezitek es amikor ahoz a jelenthez kerultok akor megkerdezed hogy mi a velemenyuk az ilyenrol
2015. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad kivul senki nem ismeri itt a te szuleidet. Tokeletesen ertelmetlen kerdes (meg gyk-s mercevel merve is).


A legegyszerubb egyebkent is az egyenes ut, akkor is az o gyerekuk vagy, kitagadni nem fognak.

2015. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

az 1 hetes kapcsolatot nem feltétlen kell még elmondani. de a meleg kérdést csak muszáj lesz, ha komolyan gondolod. előbb utóbb meg fogják úgyis tudni.

vagy kérdezik kivel találkozhatsz, ki a párod.

2015. jan. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem feltetlenul kell ezzel eloallni. Nem tudom mennyi idos vagy, de nehany ev utan valszeg amugy is levagjak, h. miert nem jar hozzad baratno. Azt nehezen kepzelem el, hogy egyszer csak beallitasz a baratoddal anyuek ele, es mondod: o itt a parom, szeretjuk egymast, es neha itt aludna, ha lehet.
2015. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben,de általában a melegekről kitalálható,sejthető,hogy melegek,mert olyan jegyeket hordoznak külsőleg,hangszínben,stb.hogy gyakran ,,lelepleződnek".Lehet,nálad is vannak ilyen jelek,s a szüleid sejtenek is valamit ebből.

Ha szüleidnek elmondod,nyilván nem repesnek majd a boldogságtól,mert a homoszexualitás nem természetes,nehezebb életsorsot feltételez,ezért szoktak a szülők kétségbe esni.Én sem tudnám közömbösen fogadni gyermekemről ezt a tényt,-csupa aggódás lenne az életem - mert ugyebár a szülő a legjobbat akarja mindenből a gyermekének.Persze a szeretetem nem változna,ezt a ,,sorsot"senki nem választja,sajnos ez születési rendellenesség.Tehát,hogy mennyire fogadnák rosszul?Szerintem minden szülő borzasztóan rosszul fogadja!De te tudod,mennyire megértőek,s téged mennyire szeretnek!

2015. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha korrekt választ szeretnél, nem ártana tudni, hány éves vagy.
2015. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
21%

Verd ki a fejedből ezt az egészet.

Te normális ember vagy, a homoszexualitás nem normális dolog.

Térj észhez nem csak szüleid miatt akik nagyon elkeserednének, álmatlan éjszakáik lennének, magad miatt is.

Amit művelsz az egy zsákutca.

2015. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
utolso meg a felpontozok takarodjatok kwa anytokba ha nem ertetek vmihez
2015. dec. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!