Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztosan szeret? Kapcsolatunk...

Biztosan szeret? Kapcsolatunk évek óta stabilnak mondható, vannak vitáink, de hol nincsenek,2. -ik babánkat várjuk. De a párom előttem, hosszú kapcsolatban élt.

Figyelt kérdés

Ő volt neki az első nagy szerelme.Amiről azóta is 100 meg 100 versikét találok.Hogy ők az elsők, hogy csak őt fogja szeretni, alakuljon később bárhogy....stb.

Ha felhozom a témát,nem gyakori max. ha valami 100éves papírok között találok újabb még nem látott versikét, akkor a válasz,hogy hagyjam ezzel békén. Minket szeret, ami volt elmúlt.....de bennem mindig ott motoszkál, hogy mi van ha mégse????Miért van meg ez a sok versike, levél,telefonszám??Én nem őrzök ilyesmit.

nem vagyunk már tinik, de néha előjön a "kisördög:)"


2010. márc. 7. 12:34
 1/4 A kérdező kommentje:
5éve él velem, de előtte 12 évig volt a másikkal:)
2010. márc. 7. 12:38
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az igaz, h ami volt elmúlt. Volt egy nagy szerelme, de vége lett. Most meg már veletek van. Azt azért elvárhatod, vagy akár te magad is megteheted hogy ezeket a dolgait egy dobozba lezárva elteszed valahova hogy ne bukkanjanak csak így elő..
2010. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

szia!


Nézd én megértelek. A párom is meghagyott pár apróságot (aminek a 99%ról tudom kitől kapta), de nem nézegeti, nem veszi elő; az én sms-m közül viszont egyet se törölt ki, nekem mondja mennyire szeret, esze ágában sincs megcsalni vagy féltékennyé tenni... A versek meg csak versek. Hozzám is írtak, aztán még 1 évig se tartott a dolog. Én tiszteletben tartom a múltját, ő is az enyémet....minek kössek bele feleslegesen ?:))

2010. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

A "mi van, ha mégse" kérdésre egyszerűen nincs válasz, mert a jövőbe mi sem látunk. De most úgy tűnik, téged jobban foglalkoztat ez a kérdés, mint a párodat! Miért? Ennyire bizonytalan vagy magatokban?


Hogy miért vannak meg a versek? Mert -nagyon valószínű-, lusta volt kidobni őket. Vagy még csak a fáradtságot sem vette hozzá.


Ott csinálsz problámát, ahol valójában nincs is:)

2010. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!