Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerintem anyám...

Mit tegyek? Szerintem anyám csalja a nevelőapámat!

Figyelt kérdés

Tudom, nem szép dolog, de pénteken este kihallgattam ahogy anyám beszél egy férfivel...

Olyanok voltak benne, hogy jó akkor fölmegy hozzá, de ne legyen ott az albérlő...meg ilyenek...

Nagyon idegesít, közben meg csupa rosszat mond a nevelőapámról. Szegény nem tehet róla, hogy olyan a munkája, hogy alig lehet itthon...

Velünk ( 3-an vagyunk testvérek, a legkisebb 5 éves) alig törődik, hazajön és egyből elkezd beszélgetni ezzel az idegennel...

Mit tegyek? Nem tud arról, hogy én tudom ezt a dolgot, ha meg megtudná kikapnék, hogy hallgatóztam!!!

Segítsetek!!! Nem tudom mit csináljak!!!


2010. márc. 7. 16:42
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Jobb nem belefolyni. Hidd el, megjárod... (tapasztalat).
2010. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem szabad beleszólni. Idővel biztosan rájön a nevelőapukád. Ez az ő dolguk,de elhiszem hogy tanácstalan vagy.
2010. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se csinálj semmit. Sajnálom! :(
2010. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, hogy én 15, húgom 13, a legkisebb ugye 5
2010. márc. 7. 16:50
 5/55 anonim válasza:
100%
Semmit...ne avatkozz bele!
2010. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
90%
Én rendesen viselkednék azokkal, akik tudják a titkomat.
2010. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%
Ne szólj,hallgass inkább.
2010. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz,ráadásul,ha kiderül és összevesznek,akkor anyukád foghat benneteket és onnan kezdve ti csupán idegenek lesztek egymásnak.
2010. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne csinálj egyelőre semmit. De azért finoman jelezheted édesanyáddal, hogy tudsz a dologról.
2010. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép dolog anyukádtól, hogy a nevelőapád gürüzik hogy nektek és neki jobb legyen, ő meg mással kufircol.Én e helyedben azért négyszemközt megmondanám az anyámnak a véleményemet, adjon már rá valamilyen kész érvet miért csinálja ezt. Ha nevelőapád jó hozzád el ne áruld neki, mert akkor mindenki mehet amerre lát és pokollá válna az életed!
2010. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!