Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 11 éve elváltam és azóta nem...

Proximata kérdése:

11 éve elváltam és azóta nem beszéltem és nem találkoztam a volt feleségemmel. Én újra nősültem és külföldre költöztem. Most egyedül utazom haza az unokám keresztelőjére, ahol fogok találkozni a volt feleségemmel. Miről lehetne beszélgetni vele?

Figyelt kérdés
2015. aug. 7. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Az unokáról meg a közös gyerekről/gyerekekről
2015. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne görcsölj rajta!

Majd a helyzet adja magát!

2015. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ne parázz rajta, én a volt férjemmel egy szót se kellett hogy váltsak a lányom esküvőjén :) Nem is kell vele beszélgetned se, ha kérdez válaszolsz és kész.
2015. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem haraggal váltatok el és esetleg kínos csendes szituáció kérdezd arról, hogy most mivel foglalkozik épp, hol dolgozik.

Az nem túl személyes,de nem is távolságtartó.

Meg persze kérdezd az unokáról, gondolom ő gyakrabban találkozik vele, nagyszülők legjobban ebben a témában értik meg egymást, mert rajtuk kívül nincs senki aki végeláthatatlanul tudna beszélgetni arról, hogy milyen cuki:)

2015. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenki jó tanácsokat adott. Parázni persze nem fogok...
2015. aug. 7. 17:20
 6/6 DuplaKV ***** válasza:
100%
Szerintem az alapvető udvariassági formulákon kívül (hogy vagy?, ugye milyen aranyos az unokánk?, stb.) nem igazán kell vele beszélgetned, ha nem akarsz.
2015. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!