Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyedül vagyok egy albérletbe....

Egyedül vagyok egy albérletbe. Nagyon magányos vagyok. Amikor el megyek dolgozni semmi bajom. Amikor haza jövök el megy mindentől a kedvem. Szeretnék egy komoly kapcsolatot, de nem vagyok egy casa nova típus! Mit tegyek? 25f

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ismerkedj! Találj magadnak hobbit.
2015. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz casanovának lenni, hogy becsajozz. :) Merd kimutatni egy lánynak, ha tetszik neked és meglátod rajta is az érdeklődést. Pl. ha látod, hogy néz és rámosolyogsz, ő pedig visszamosolyog, akkor merd leszólítani. Tévesen hiszik a pasik, hogy csak akkor lehet esélyük, ha kivételesen jóképűek, ki vannak gyúrva, és otthon a millióikat számolják...
2015. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Még egyszer se vettem észre hogy valakinek tetszenék.Én meg nem merek oda menni senkihez.Nem tudom mikor mit kéne mondani.
2015. febr. 15. 18:03
 4/12 anonim ***** válasza:

Hozzád hasonlóan gyedül élek, mindent én csinálok és itthon is dolgozom és épp ezért nincs időm unatkozni...

De ha mégis vannak szabad óráim, akkor van számítógép(játékokra), film-anime-zene háromszög és a gyakori kérdések.

NAgyon nagyon ritkán érzem ember hiányát, eddig összesen kétszer ha elő fordult amikor beteg lettem és égetett a vágy, hogy legalább megöleljen valaki.

Akkor férfiasan meg is vallom, sírtam is, annyira fájt a helyzet.

De ezen kívül, a hétköznapokban eléggé elfoglalt vagyok, és nem ezen jár a fejem.Nyári időszakban pedig a kerékpározás, a testedzés, a "maszek" munka tömege miatt se gondolkodom ilyesmin, csak élem az élet örömeit és a munkát.

2015. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó neked!Én meg minden nap szenvedek.
2015. febr. 15. 18:08
 6/12 anonim ***** válasza:
4. vagyok ismét. Ha nem sikerült volna leszűrni a lényeget: Ha találsz elfoglaltságokat, akkor nem fog ilyesmi ennyire hiányozni.
2015. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem a lényeget.Csak nem köt le semmi.Főleg hogy lassan vége a télnek.Jönnek elő a szép lányok.Én meg csak szomorkodok,hogy nem kellek senkinek.
2015. febr. 15. 18:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Valtoztass a hozzaallasodon. Amig ez nincs meg, addig mast hiaba is irnank.
2015. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szeretnék változtatni de nem megy.
2015. febr. 15. 18:47
 10/12 anonim ***** válasza:

addig az se fog menni, miota megvaltoztam, én már ugy vagyok, hogy a lanyok is keresnek, most is kikezdett egy velem, pedig egyaltalan nem töröm magam, csak adom magam, egyaltalan nem vagyok szent, vszinu, ha hallanal egy beszélgetést vagy olvasnal, h miket muvelek, elcsodalkoznal, h te az eletedbe meg nem mernedned kerdezni ezt 1 lanytol :)

hozzáteszem én az iylen nyamnyila lanyokat nem szeretem tarsasagba, holt unalmasnak tartom, és nem oylan lannyal szeretnek élni.

2015. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!