Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya miért nem érti meg, hogy...

Anya miért nem érti meg, hogy nem maradhatok egyedül és jól vagyok attól függetlenül, hogy hajnalban járok haza?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1-másfél hetem elég szörnyű volt.

A "legjobb barátnőm" együtt van a volt barátommal, aki iránt még mindig vannak érzéseim. És ezt nehezen viseltem.

Az első 2 nap ki sem léptem a szobámból, utána meg rájöttem, hogy akkor jobban viselem, ha nem vagyok egyedül.

Ezért délelőtt elmegyek itthonról és mindent megteszek, hogy már csak akkor kelljen a gondolataimmal maradnom, ha már annyira fáradt vagyok, hogy bárhol elaludnék.

Ezért néha elmegyek az idősebb barátaimmal bulizni, mert tudom, hogy emberek között sosem sírnám el magam és akkor tök jól elvagyok velük, meg nem érzem azt a "mindjárt elájulok/megfulladok" érzést.


Ma hajnal fél 4-kor jöttem haza és reggel Anya nem engedett el a gimibe, mert hogy így nem megyek sehova, csak azért nem látszok fáradtnak, mert smink van rajtam, de mindjárt összeesek, pihenjek. De ezzel csak azt érte el, hogy reggel 9 óta zokogok és eddig összesen 2 joghurtot és müzlit ettem, mert képtelen vagyok enni is. Néha azért találkozok másokkal, mert tudom, hogy a társaságukban muszáj ennem, különben azt sem tenném.


Megvisel ez az egész és úgy jobb, ha nem vagyok magamra hagyva a gondolataimmal. De ezt így anyának nem szeretném elmondani, mert nem akarom megijeszteni.


17L


2015. jan. 16. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
igaza van anyadnak, sulinap ne jarj haza hajnalban
2015. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Hogy ha bujkálsz az érzéseid elől, csak egy keserű, gyenge ember leszel, akinek élete legnagyobb büszkesége, hogy nem sír mások előtt.


Normális dolog, hogy szarul esik, és ezt most át kell élned, mert ember vagy. Ideje lenne, hogy önmagadért tegyél dolgokat, ne azért, mert "társaságban muszáj".

2015. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Én anyád helyében meg is rángatnálak/pofoználak kicsit, mert ez az önsajnálat nevetséges. Az meg pláne, hogy ezzel magyarázod a kicsapongó és felelőtlen életmódot, és ezért még sajnálni is kellene téged.
2015. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem anyád elég toleráns veled, ha lerendezte a hétköznapi kicsapongásod azzal, hogy inkább aludj suli helyett. Egyáltalán nem hibáztathatod semmi miatt. Tudod, miért szokták az embereket kényszerszabadságra küldeni, ha valami tragikus történik velük? Hogy gyászoljanak, ne pedig meneküljenek a fájdalom elől. Maradj otthon a gondolataiddal pár napig, és sírj. Meséld el anyukádnak az egészet, ha bízol benne. Pár nap alatt jobban fogod érezni magad. Nem érdemes terelni a gondolataidat, előbb-utóbb szembe kell nézned az érzéseiddel, egész életedben nem pöröghetsz. Egyszer minden veszteséget és csalódást fel kell dolgozni, nem fog elmúlni magától az idővel.
2015. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
84%

17 évesen SULIIDŐBEN hajnalban esel haza, és anyád szóváteszi ezt?!

Ejj ejj h képzeli, nem is értem...

2015. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, szerinted a társadalom melyik hányadában beszélik ezt a nyelvet?


"rángatnálak/pofoználak"


Én megértelek! Ezekkel a..... meg ne foglalkozz!

2015. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, a rángatás és a pofozgatás mindent megoldana... :D

Az ilyen embereknek ugye nincs gyereke?!

2015. jan. 16. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:
98%

#6 #7 Azért ezt így ti se gondoltátok komolyan...kérdező, képes vagy feltenni a kérdést, hogy ugye nincs gyereke? Gratulálok.


Lehet én is lekevernék egy pofont a gyerekemnek, ha már sokadik napja esik haza hajnal 4kor, én meg nem tudom hogy hol van, merre jár. Ráadásul iskola van.


Anyád kifejezetten rendes veled, segíteni szeretne, azt szerette volna, hogy kipihend magad. Aggódik érted. Ezen te mit nem látsz?


Annak meg igaza van, hogy nem menekülhetsz a problémáid elől. 17 éves vagy, fiatal, előtted az élet, kihevered. Lesznek nagyobb problémáid is az életben, mint az első szerelem, vagy csalódás egy barátban.


Elhiszem, hogy szar, legtöbbünk átélt már ilyet, nem is egyet. Az élet megy tovább.


Azzal senkinek nem teszel jót, ha pusztítod magadat..neked se jó.


Sírd ki magad, egyél meg egy üveg nutellát, nézzél filmet, bújj a takaró alá, aztán majd elmúlik.


Anyukádra meg legyél nagyobb tekintettel. Biztosan nagyon aggódik, mikor 4kor esel haza..vagy reggel.

Az egészséged is megjárja ezt.

2015. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább túl engedékeny veled, joga van tudni, mi történik, ne is értse meg ezt az önpusztítást, és messze nem vagy jól.
2015. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!