Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha állandóan...

Mit csináljak, ha állandóan beégek?

Figyelt kérdés

Nincs szinte olyan nap, hogy valami gáz dolog ne érne. Ma például mentem a boltba erre mondott valamit az eladó nem értettem, de nem kérdeztem vissza. Tök idétlen fejet vágtam rá, mert gondolkoztam, hogy most elmosolyodjak, vagy mi az istent csináljak, erre ő olyan ijedten mondta, hogy "Jó", és eltűntem. Utólag észre vettem, hogy a sliccem is teljesen le volt húzva, ami derék naciban eléggé gáz.:D

Egyszer megyek ki az utcára, akkor is.

Egyszer egy osztálykiránduláson is legurultam a dombról, szerencsére nem volt az egész osztály, csak öten, de majd megfulladtak a röhögésbe.

Akkor még régen mentem fel a sulihoz, ahol oldalt ilyen fémlemez van. Én teljesen rákönyököltem, és kb. leégette az egész kezem. Estem le buszról, mentem már neki kukának, biciklivel kiestem a kocsi elé.

Már szinte félek kimenni, mert tudom, hogy valamit úgy is összeszerencsétlenkedem.



2015. aug. 7. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ne szerencsétlenkedj.
2015. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te érzed égőnek, emberek vagyunk, kerülünk vicces helyzetekbe, ami tök normális és nem kéne cikinek érezni és még később is gondolkozni rajta, mert nálad ez a baj. Mindenkivel vannak ilyenek, és még rosszabbak is, rántsd meg a vállad vagy nevess rajta és kész. Én is mentem már neki villanyoszlopnak, olvadtam oda ruhástól kályhához, szívtam ki golyóstollból tintát, stb. Mindig nevetek, ha rágondolok. De tuti hogy rajtam kívül ezekre már senki nem emékszik. Gondolatban vegyél be egy lexarom tablettát. :)
2015. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Próbálj mindenre odafigyelni hogy ne történjen baj,de ha mégis megesik ne aggódj mert nem a te hibád.
2015. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1, Ha ilyen könnyű lenne, nem kérdeznék.:)


2, Az tényleg igaz, hogy akár hónapokkal később is eszembe jutnak, hogy mit csesztem el, és még akkor is ég a pofám miatta.:D


3,Próbálok oda figyelni, de emberek előtt alapból zavarban vagyok, és olyankor jobban ráparázok a dolgokra.

2015. aug. 7. 13:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, az emberek nem foglalkoznak veled és a viselkedéseddel annyit, mint gondolod. Ha éppen ott vannak akkor nevetnek, de amúgy három nap múlva el is felejtik.


Az ilyen balesetek mindenkivel előfordulnak. Én is estem már hasra az osztályom előtt, mondtam hülyeséget, gurultam le seggel lépcsőn és kimentem úgy az utcára, hogy maszatos volt az arcom. :D


Hidd el, ezen nem szabad bánkódni, menj és érezd jól magad! Ne akadj fenn a hibáidon!

2015. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad, és legyél magabiztos. Te is érsz nnyit, mint mások, ők sem különbek nálad, ezt mondogasd. Biztosan láttál már te is olyat, hogy valakinek lent volt a slicce, kint volt a cimkéje vagy xaros volt hátul a gatyája. Na és max magadban furának érezted, aztán már eszedbe sem jutott. Én a múltkor láttam egy pasit kijönni a repülőtér wc-jéből hátul a nadrágon egy hatalmas folttal. Meg láttam motorral nagyot esni valakit, és láttam állatokat is mókás helyzetekben, gondolj a kutyára amikor a saját farkát kergeti. Az élet és a sors maga vicces, de azért jó élni, néha persze hibáztathatjuk magunkat egy-egy balesetért, de ha túléltük, csak örülni lehet, nem mérgelődni rajta. Élvezd az életet a maga tökéletlenségében!
2015. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már megnyugodtam, köszönöm a válaszokat!:)
2015. aug. 7. 13:49
 8/8 anonim ***** válasza:
A kiégésnél jobb a beégés. Légy pozitív, veled legalább történnek dolgok, és meg tudsz nevettetni másokat. A sok majom nem tud semmit, csak röhögni.
2015. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!