Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, tettetek volna,...

Mit tennétek, tettetek volna, ha a feleségetek, illetve férjetek állandóan veszekedne és alázna titeket?

Figyelt kérdés
Konkrét eset, hogy a nő szájal egyfolytában a férfinek. Olyanokat mond, hogy "nem vagy igazi férfi", "olyan hülye vagy", "nem csinálsz jól semmit" és cifrábbakat, néha már üvöltözve káromkodik kis semmiségeken. Mit tettetek volna már a kapcsolat elején? Le kevertetek volna egy pofont? Elhagytátok volna? A nő szó szerint egy hisztis pcsa, aki mindent túl reagál és ha nem az van amit ő akar, akkor ki kel magából, csapkod, üvölt. Ha ellentmondanak neki, akkor azzal jön, hogy őt senki sem érti meg, mindenki gonosz hozzá, stb. Ha azt csinálják vele, amit ő csinál másokkal, akkor is igazságtalanságról papol, meg hogy nem szereti senki. Ha ne adjisten megütnék, akkor nem is tudom milyen hisztit levágna. Ezt mind józanul teszi, én megmondom őszintén lekevertem volna neki egy akkora pofont, hogy a fal adja a másikat, ha a férfi helyében lennék.

2015. jún. 10. 09:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Hát az tényleg szuper lett volna. Egy hisztis p_csak meg egy agresszív vadállat, zsák meg a foltja. Az ilyet ott kell hagyni a francba. Ha meg valaki marha és tűr, akkor meg ne akarjon verekedni.
2015. jún. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem agresszív a férj. Ő nem ütné meg szerintem. Csak azért ha már ilyen sértő dolgokat mondanak nonstop az már kicsit kiveri a biztosítékot. Lehet hogy én gondolom rosszul.
2015. jún. 10. 09:32
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rosszul gondolod. Nem kötelező ezeket a sértéseket eltűrni. A pofon nem megoldás egy ilyen helyzetben sem, nem fenyíteni kell a másikat, hanem elhagyni. Nem értem, mi lehet jó egy ilyen kapcsolatban annyira, hogy ne az legyen az első reakció egy-egy ilyen megszólalásnál, hogy kisétál az életéből.
2015. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

Egy normális ember nem nősül ilyen nővel:D Az első ilyen hisztériája után tova lép.

Úgy hogy valami nagyon nem oké a történetben.

2015. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tettetek volna már a kapcsolat elején?"


aki már a kezdetekben ilyen, attól menekültem volna.

lehetnek rosszabb időszakok az ember életében, amikor néha ok nélkül másokon tölti ki a haragját. ezt elviselem évente néhányszor a páromtól, hiszen szeretem és ő is rájön, hogy nem is rám mérges és bocsánatot kér hamar.

de ha valaki állandóan hisztizne és alázna, elvenné az önbizalmam én nem maradnék mellette.

ennek így nincs értelme nem az a kapcsolat lényege, hogy elvegyünk a másik életkedvét is

2015. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
Ismerősök, barátok rólam is ezt gondoltak. Nem tudták mi van otthon. Összeköltözés után kezdöttek a gondok. Lusta, koszos, trehány. Egy idő után észrevettem, hogy ha 100szor mondom szépen le se sz@rja, de ha egyszer durván, idegesen akkor azonnal megcsinálja. Az édesanyja azt mondta, hogy mindig ilyen volt. Hát nem kellett sok és véget ért a kapcsolatunk.
2015. jún. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
23%

"Mit tettetek volna már a kapcsolat elején?"

" Összeköltözés után kezdöttek a gondok."


Pofonegyszerű: nem költöztem össze senkivel.

Etológiai tény, hogy az ember olyan állat, akinek saját territóriumra van szüksége. Ha ez nincs, neurotikus lesz, és ezt a tévesen a szerelmi kapcsolat megromlásának értelmezik.

Egy kapcsolatban fel sem merül az itt feltett 2párkapcsolati" kérdések 85%-a, ha a felek saját territóriummal rendelkeznek, értsd: több olyan helyiséggel (minimum egy saját fürdőszoba és hálószoba+dolgozószoba), ami a másik számára tabu, és ami az övé,ő benne az úr. Mi külön lakásban lakunk, egymástól 3 háznyira.

2015. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy nem lehet tudni, hogy mi folyik a háttérben , és mi az oka amiért így viselkedik?

Én tudok olyan kapcsolatot, ami borzamlmasnak tűnik, főleg, a hölgy részéről, de azt kevesen tudják, hogy a férje agyon csalta, reggelig iszik, elkölt minden pénzt, nem foglalkozik vele semennyit stb..

2015. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
19%
9: Én kérek elnézést, hogy problémamentes a párkapcsolatom, a boldogság biztos annyira deviáns dolog, hogy elmebajnak számít.:)
2015. jún. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
54%
Elég visszás kifejezés hogy "a nő egyfolytában szájal a férfinek". Mi az, hogy szájal? Mintha kevesebb joga lenne szólni bármiért... Csak nekem szúrja a szemem?
2015. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!