Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyám mindig...

Mit tegyek? Anyám mindig azzal jön hogy a barátom kihasznál engem csak én hülye vagyok és nem veszem észre, meg valahol elbizonytalanít hogy állandóan ezt hajtogatja de főleg nem bírom elviselni hogy ezeket kell hallgatnom mindig.

Figyelt kérdés

Olyan dolgokkal jön hogy mostanában gyakori viszonylag hogy a barátommal pl fagyizást,sörözést én fizetek ha neki nincs pénze de nem erőlteti rám vagy ilyesmi.

Tudni kell hogy volt egy nagy vitánk ami után 1 hetes szünetet tartottunk hogy elgondolkodjunk mindketten hogy akarjuk-e ezt még,arra jutottunk hogy igen,mondta a barátom hogy akkor szépen kialakul majd újra6,és most van néhány nap amikor nem alszom náluk illetve nem találkozunk mindennap csak minden 2.nap 2-3 órára.És anyám még azzal jön hogy azért használ ki mert nem találkozzunk mindennap meg hogy csak azért nem aludhatok most ott mert nincs pénzem(amit nem tudom honnan vesz mivel holnap is ott alszok meg sokszor volt hogy ott aludtam úgy hogy nem volt pénzem),meg azért mert mondja a barátom hogy este 8 után már ne hívjam de szerintem ezek nevetséges indokok vagy ti is arra gondolnátok hogy kihasznál?



#anya #szülő #kihaználás
2015. jún. 22. 22:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
35%

Abból amiket leírtál, én is arra gondolnék sajnos...

És miért nem lehet hívni este 8 után?

2015. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudom, hogy anyukádnak igaza van-e.

De soha ne fizess pasinak!

2015. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Azért mert viszonylag korán lefekszik ő is az anyja meg pláne már 8-kor és felkelne a telefon csörgésre mivel ők is viszonylag kis lakásban laknak.
2015. jún. 22. 22:26
 4/34 Shai-Hulud ***** válasza:
67%

"Azért mert viszonylag korán lefekszik ő is"


És szerinted kivel?

2015. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Szerintem egyedül...
2015. jún. 22. 22:29
 6/34 anonim ***** válasza:
75%
Ne vicceljél már, nyár van, este 8-kor már alszik egy fiatal srác? :) Úgy tűnik anyukádnak igaza lehet.
2015. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Az anyja alszik este 8-kor,de igen,a barátom is korán lefekszik mert dolgozik,bàr nem valami sok a fizetése amiből a számla elmaradásokat plusz számlákat plusz a kaját fizetik.
2015. jún. 22. 22:36
 8/34 anonim ***** válasza:
89%

én is rühellem, ha este 7-8 után hívnak, de ez nem vonatkozik a páromra, családra, közeli barátokra...


az meg teljesen normális egy kapcsolatban, hogy néha az egyik fizet, néha a másik

2015. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
68%
Jah, értem. Hát ha alszik, akkor nincs mit tenni, nem szabad hívni, főleg ha megkért rá! :)
2015. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon naiv vagy kislány.
2015. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!