Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baj lehet abból ha egy...

Mi baj lehet abból ha egy kiskorú egy felnőttel folytat viszonyt és terhes is?

Figyelt kérdés
nagyon sok ilyenről halottam és kíváncsi vagyok,hogy mi baj leht ebből?!
2015. aug. 10. 06:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Ebbol csak egy baj lehet, hogy a kislany majd egyedul marad a gyerekevel, mert a pasi elfogja hagyni idovel, a lany meg egyedul nevelheti a gyermeket.


A lany jol elcseszi az egesz eletet es a gyereknek sem lesz tul jo sorsa.

2015. aug. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
Á, semmi különös, csak adott esetben a felnőtt börtönbe kerül, a másiknak gyerekként kell egy gyereket próbálnia felnevelni, vagy megkapják a kiskorú Szülei a nyakukba a gyerek gyerekét. Rosszabb (vagy jobb?) esetben abortálják a gyereket. Tehát meghal egy ember, az anya pedig esetleg lelkileg megnyomorodik.
2015. aug. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos csak a terhesseg megszakitasa ilyenkor a megoldas. Egyaltalan nem vagyok abortusz parti, de itt ezt kellene csinalni.
2015. aug. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
Hozzáteszem zárójelben, hogy az abortusz szerintem néhány extrém esettől eltekintve sohasem a jó megoldás. Szerintem. Zárójel bezárva.
2015. aug. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
2015. aug. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

1. Nem mindegy, hogy a kiskorú mennyi idös: 14 éves kor fölött azzal van viszonya, akivel akar, a felnött nem büntethetö emiatt, amennyiben a kiskorú önkent mnet bele az egészbe.


2. A terhesség nem éppen okos ötlet, kivéve, ha a nagykorú fél vállaja a gyerek ellátását anyagilag meg erkölcsileg is, akkor valamennyire megoldható a gyerek felnevelése.


3. Ha a kiskorúnak nincs megfelelö támogatása az apa vagy a saját családja részéröl, akkor igen meggondolandó, hogy nem jobb-e elvetetni a babát.


A kérdésre: egy ilyen kapcsolatból lehet baj, mégpedig az, hogy születik egy baba, akit senki nem lát el rendesen, egy kiskorúnak (meg a gyerekének) tönkremegy az élete. De JOGILAG nem büntetendö a dolog.

2015. aug. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván nem mindegy, hogy egy 17 éves lányról és 18 éves fiúról van-e szó, vagy pedig egy 13 éves kislányról egy mondjuk 40 éves férfivel...


Szóval a kérdést így túl általános.

2015. aug. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha 14 feletti a kiskorú csaj, akkor a felnőtt férfi cselekményének nincs büntetőjogi felelőssége, de a csaj faterjától vagy bátyjától azért félhet.
2015. aug. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
következménye
2015. aug. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%

Ööö, mondjuk először is, mert törvénytelen? Másodszor pedig kiskorúan nem szülünk gyereket, mert még maga is gyerek? Harmadszor nem tudja nevelni a saját gyerekét, negyedszer az apja el fogja hagyni, mert valószínűleg csak friss húsra vágyott a farka, soroljam még? :(

21/L

2015. aug. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!