Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Terhes vagyok, a fiam születés...

Terhes vagyok, a fiam születése után 4honap és nagykorúvá válok. Hogy oldjam meg ezt?

Figyelt kérdés
Állami gondozott vagyok, a szüleim se a párom szülei nem tudnak elvállani bizonyos okok miatt(nem anyagiakra értem). Anya otthonba kellene mennem de nem szeretném ha a fiam már csecsemőként állami gondozott lenne mert ugye ott kijelolnek egy gyámot neki is es nekem is Van esetleg olyan intezmeny ahol a gyerekemnek en lehetek a gyámja? Van erre valamilyen megoldás? Ahol én vagyok intezet , ott nincs engedely kismama es gyereke reszere elhelyezes viszont egy ismerosom olyan helyen volt ahol ott lehet lenni a babával egyutt Ha esetleg ilyen jellegu intezetbe kerem a gondihelyváltást lehetseges hogy en leszek a pici gyámja? Segitsetek legyszives. Zárojelbe tenném, 5millio forint a vagyonom abbol most vettem egy orok lakast

2015. aug. 8. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az apuka sem tud segíteni? Kérdezd meg h áthelyeznek-e olyan otthonba ahol a babával lehetsz. De attól a gyámja csak akkor lehetsz ha nagykorú leszel. Ez annyiban merül ki h ami jár támogatás, az még nem a te nevedre jön, hanem a gyáméra. A saját lakásba meg azután tudsz menni, ha nagykorú lettél? Lakható, fent tudod majd tartani?
2015. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nem opció, hogy a baba apja elvegyen feleségül?
2015. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mire férjhez adnának tul késő lenne. Igen , a lakást fent tudnám tartani akár már holnaptol is. Aki jártas ebben az tudna nekem annyiban segiteni hogy ha jol ertelmezem akkor nincs semmifele lehetoseg arra hogy barmilyen otthonba helyeznek , a fiamnak ne az intezmeny vezeto legyen a gyamja?
2015. aug. 9. 15:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Az kizárólag akkor működik, ha te nagykorúsíttatod magad, de ez is egy procedúra, mire oda jutsz, lehet, hogy már nagykorúvá is válsz rég. Ameddig te sem vagy nagykorú, nem lehetsz senki gyámja, még a saját gyerekedé sem.
2015. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!