Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az igazi nevemet..?

Utálom az igazi nevemet..?

Figyelt kérdés

Az igazi nevem Nikolett de én nem szeretem ha így szólítanak.

A Mamám viszont állandóan így szólít:'(

Viszon van egy kicsi 2 éves uncsi tesóm őt Zsófiának hívják de a Mamám soha se szólítja az igazi nevén csak becézi pl:Zsozsó meg stb....

Ez engem nagyon idegesít viszont ha elmondom neki ezt akkor meg pofon vág meg el kezd velem ordibálni.

Szóval ezért van néha hogy gyűlölöm.

Nem tom mit kezdjek vele hogy ne szólítson a rendes nevemen mivel csak a Niki-t szeretem.

Ha tudtok kérlek segítsetek mert nem bírom ezt tovább.



2015. aug. 10. 11:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!!!!
2015. aug. 10. 11:21
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azert pofonvag, mert nem szeretned ha a teljes nevedet hasznalna...? Nincs ott valami ertelmesebb rokon, akik a mamanak egy k...anagy maflast le tudna zavarni?
2015. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
43%

Pedig szerintem a nikolett(a) szebb mint a niki...


Mondmeg neki hogy nem tetszik!

Mi az hogy pofon vágna?!


Már bocs de ha engem pofánvágna lebdületböl vissza menne... Többet vissza se mennék

2015. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mondtam neki hogy nem tetszik de majd nem pofonvágott.

Még jó higy elmentem.

Amúgy vannak itt mások is de ők nem adnak neki pofon.

Legszívesebben és is vissza adnám dehát akkor meg én lennék a hibás.

Egyszerűen nem fogja fel

2015. aug. 10. 11:59
 5/14 anonim válasza:
100%

Valamiért „pikkel„-rád...



Ne menj le hozzá...

2015. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne ellenkezz vele, nehéz egy öreg nénivel megértetni a dolgokat, becsüld meg míg él!

Hagyjad, hadd szólítson így, voltak nekem is nézeteltéréseim az enyémmel, itt lakott velünk, mindennap osszebalheztunk 2-3-szor.

Aztán mikor oda lett, magamba zuhantam, sőt mai napig nem dolgoztam fel rendesen a történteket.

Hidd el, becsüld meg, ne járj úgy mint én!

2015. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi

Sajnállak 4.hogy meghalt.

2015. aug. 10. 13:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Én Anett vagyok,és nagyon sokan Anettkáznak..amitől fallra mászok és szólók az illetőnek,hogy nem kéne!Mamám Anettkázik,hiába szólok így hív, ő az egyetlen akinek elnézem mert idős!De másnak nem :D
2015. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jaj ne már, légyszi! :(

Semmi baj nincs a neveddel. Ha ennyire zavar és nagykorú vagy, kérelmezheted a keresztneved megváltoztatását.

Egyébként sokáig én sem szerettem a nevem, oké, nem utáltam, de nem is szerettem. Szilvia és Zsófia is vagyok egyébként, de rájöttem, hogy ezek a legszebb nevek közé tartoznak, legalábbis szerintem. :)

21/L

2015. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy tényleg kérhetek más nevet magamnak?
2015. aug. 10. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!