Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, utálom az osztályt...

Mit tegyek, utálom az osztálytársaimat és ők is engem átmenjek másik suliba vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim utálnak, azt mondják az ízlésem miatt és nagyon bunkón beszélnek velem. A legtöbb nem is köszön nekem. Én átmennék egy másik suliba, de a szüleim azt mondják, hogy ne menjek, mert lehet, hogy ott se lesz jobb és ez a suli, ahova most járok nagyon közel van és megéri ide járnom az osztálytársaimmal meg ne foglalkozzak. Mit tegyek maradjak és bírjak ki velük 3 évet vagy menjek át másik gimibe?
2015. aug. 3. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha te szereted azt ahogy élsz, vagy amit képviselsz, amilyen zenét hallgatsz, ahogy öltözöl, vagy ahogy az emberekkel viselkedsz, akkor nem veled van a baj (kivéve ha Justin Bieber/ One direction fan vagy).

Szerintem, próbálj meg barátkozni velük, mondjuk egy normálisabb emberrel az osztályban, aztán az ő barátaival. Ha nem szörnyű a személyiséged (nem vagy elkényeztetett, nem vagy gőgös stb.) akkor biztos nem lesz gond és megkedvelnek. nem mondom hogy egy nap alatt lesz 10 öribarid, de már az is siker ha elérsz náluk valamit.

Amúgy engem se nagyon szerettek általánosban az osztálytársaim,aztán 7-8.-ban meg már én voltam a "nagy kedvenc" (ne vedd olyan egoistának, mint amilyennek hangzik).

Szóval, ha ebben a tanévben sem békülsz ki velük, akkor utána szerintem tényleg lépj le. Csak magadat idegesíted.

Ha meg már próbáltál kibékülni velük, akkor menj el. Az a lényeg, hogy te jól érezd magad.

2015. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, igen próbáltam már békülni velük, de nem jött össze, kezdetben még barátkoztak is velem csak aztán később megutáltak az ízlésem miatt és nem vagyok Justin Bieber meg One Direction fan,nem jönnek be az ilyen zenék, meg nem is vagyok az a beképzelt típus. Szóval igazad van tényleg jobb, ha átmegyek.
2015. aug. 3. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj át másik suliba ha rosszul érzed magad az osztálytársaid között bár ha nagyon nehezen illeszkedsz be akkor nem ajánlom. Én sem vagyok jóban az osztálytársaimmal de én azért nem megyek/mentem át másik suliba mert nehezen illeszkedek be új helyekre.
2015. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hanyadikos vagy?
2015. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most leszek 10.-es.
2015. aug. 4. 13:59
 6/6 anonim válasza:
Tudom, nagyon későn írok, de én most lettem 10-es és képzeld, ugyanez a szar helyzet áll fenn nekem. Remélem neked megváltozott 12-re, de én pl 0-24 másik osztályokba járkálok a haverjaimhoz. De osztályugráson is gondolkoztam (5 éves nyelvis vagyok, én most 9-es vagyok, haverok 10) Úgyhogy megoldás van, csak későn találtam rá a kérdésre... De, ahogy mondtam remélem megváltoztak a dolgok ;)
2017. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!