Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utalom a nevemet! Napi szinten...

Utalom a nevemet! Napi szinten megalaznak es megvernek miatta suliban, szuleim meg semmit nem teszek?

Figyelt kérdés
Komolyan elegem van!! Altalanosban vegig alaztak, megutottek, rugdostak, volt, hogy komolyabban meg is vertek es gunyt uztek a nevembol. Gimiben meg rosszabb. :( ki vagyok kozositve. A ezeteknevem is eleg durva, plane errefele. De a keresztnevem :( Nem ertem miert kaptam ezt a nevet. Arra hivatkoznak otthon hogy anya, nagyi, dedi es onnan mindenkit igy hivnak. Ma osszerugdostak a labamat, tiszta veralafutas. Sirva konyorogtem, hogy valtoztasuk meg. Ha kihivnak felelni, mindenki hangosan nevet, tavaly biziosztaskor ahogy mondtak a nevemet sikitozott az osszes lany a nevetestol, elegem van, legszivesebben megolnem magam:(( annak aki nem a mi megyenkben lakik(borsod) leirom privatban, de az a kerdese, hgy ilyekor meltanyosagbol nem lehet annak ellenere megvaltoztatni h csak 15 vagyok? Esetleg meltanyossagbol? :((
2015. márc. 4. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
90%
Úgy tudom, hogy kiskorúnak a szülei kérhetik a névváltoztatást, de bemehetsz egy gyámhivatalba és megkérdezheted, hogy ebben az esetben tesznek-e kivételt. Megkérdezhetem mi a neved? Privátban írd, Pesti vagyok.
2015. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
95%

Írj, én meghallgatlak nem foglak kinevetni. El kell fogadni téged mindenkinek azt amilyen vagy.


14/F

2015. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
91%

az emberek csak a mártírokra mennek ennyire rá


én ismerek egy vagány srácot, mindenki ugrál neki és Arielnek hívják...


ha nem a neved miatt, akkor más miatt kötnének beléd, ezt a jellemed vonzza nem a neved.


de a asszem 18 tól tudod megváltoztatni anyakönyvi hivatalban

2015. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
#2 vagyok Fejér megyei lakos.
2015. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
98%

Biztos, hogy nem a neveddel van a baj, hanem a környezetedben lévő buta emberek hozzáállásával. Komolyan mondom, szörnyű, hogy milyen világot élünk. :(


Ha tényleg ennyit cukkolnak miatta, a szüleidnek meg kellene érteniük miért szeretnéd a névváltoztatást. Nekik is elmondtad már mennyi atrocitás ér miatta?

2015. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
86%
Nem a neved miatt bántanak, hanem mert nem tudod megvédeni magad. Ha megváltoztatod, akkor más miatt fognak bántani.
2015. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
90%

ha zaklatnak és vernek, akkor jelentsd a tanároknak!

tegyetek a zaklatók ellen feljelentést!

2015. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim válasza:
100%

Ha jol tudom nem lehet de errol azért kérj megerősítést.

Es mi az hogy megrugdosnak meg vernek ??? En mar reg csinaltam volna valamit mondjuk en fiú vagyok es vissza tudok utni de ezzel a rendőrségre is mehetnel!

Es az hogy megolned magad ilyet soha ne mondj az elet csodálatos es feltehetőleg egyszeri dolog amit ki kell hasznalni es mindent van megoldas csak meg kell talalni !

2015. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
Mi a neved írd le privibe.
2015. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:

én is kíváncsi lennék a nevedre.


tegyél feljelentést!

2015. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!