Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két tűz között vagyok, ez...

Két tűz között vagyok, ez esetben mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nèha úgy èrzem megbolondulok.

A helyzet a következő:

Van egy nègy hónapos kislányunk. Tisztában vagyok vele, hogy a felesègem mièrt nem szeretnè ha anyuèkhoz felvinnènk. Lènyegèben egyet is èrtek vele. Dohányos lakás, állatokkal, ès sajnos anyukám is epèg titkán takarít.

De anyu folyamatosan mondja, mindig megsèrtődik hogy oda nem visszük fel de a felesègem szüleihez pedig igen.

Nem igazán èrti meg. A felesègem pedig mondja a másik felèt.

Hozzánk nem igazán szeret járni anyu. Akkor szokott nèha jönni mikor itthon vagyok, de akkor is csak ha van kedve. Egyèbkènt 10 percre laknak.

Mit tennètek ebben az esetben?



2015. aug. 10. 14:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jó nem viszitek oda a gyereket mert ez van..De miért nem engedi a nejed elvigye sétálni?Nem fogja megenni.Az a gyerek nem csak az övé,a tied is.Az ő anyjához megy bármikor,a tied meg szinte nem látja.Te miért nem állsz egy picit is anyád mellé?Bizonyára azért nem szeret hozzátok menni mert,nem szivesen látott anyós.Én se mennék.A sétába pedig nem lehetne kifogása.Talán közölhetnéd asszony pajtival neked legalább annyira fontos anyád,mint neki az övé.Nem kell ám mindent ráhagynod mert a nejed,és nem csak az és ugy működik ahogy ő kitalálja magának.Fogod a gyereket és mentek anyáddal sétálni.majd megszokja neked is van anyád.
2015. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Valaki teljesen ugyanezt a kérdést már kiírta ide egyszer.


Egyébként egyértelmű. Nyilván a mama kényelméné meg önérzeténél fontosabb egy csecsemő egészsége. Ha nem muszáj (márpedig nem látom az okot ami miatt az lenne) akkor nem vinném ilyen környezetbe. Ha annyira látni akarja az unokát és fontos neki, akkor vagy teremtsen megfelelő környezetet vagy menjen el ő meglátogatni.

2015. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mindenkinek igaza van. Az alapvető higiénia elvárt, ha az nem teljesül akkor oda nem kell vinni kicsi gyereket. Az asszonynak viszont úgy látszik nem ez a fő baja az anyóssal, különben nem lenne gond a közös séta. Valószínűleg az a típusú nő mint az én exem, aki betegesen félti a gyereket és nem hajlandó kiengedni a látóteréből 1 mp-re sem, mert azt hiszi hogy azonnal baja esik. Első gyerekes anyáknál gyakori ez.

Mivel az anya szava a döntő, kénytelen lesz az anyós átmenni, büszkeség ide vagy oda.

2015. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%
Felnőtt férfi vagy, apuka, hát tegyél is úgy! Mond meg anyádnak, hogy retkes és büdös, valamint neked a gyereked érdekei a legfontosabbak, szóval megsértődhet! A kifogásait és magyarázatait végig se hallgasd, ha mindenki úgy nevelne gyereket mint régen és azelőtt meg még előbb akkor a barlangban csücsülnénk!
2015. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!