Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet csinálni abban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni abban az esetben, ha az egyik családtagod egy gazdagabb családba házasodik be és emiatt lenézi a szerényebb körülmények között élőket?

Figyelt kérdés

A nővérem ment hozzá egy nálánál jóval idősebb gazdag férfihoz, aki elég magas életszínvonalat tud neki biztosítani. Viszont mióta megházasodott nagyon csúnyán viselkedik a szüleinkkel és velem, valamint a régi barátaival is, már akivel egyáltalán tartja a kapcsolatot. Állandóan megszólt minket mindenért, kritizál. Mikor meg mondtuk, hogy azért így nem viselkedhet kijelentette, hogy megszakít velünk minden kapcsolatot, hogy neki nincs ránk szüksége.


Mit lehetne ilyen esetben tenni? Hogy lehetne észhez téríteni?



2012. aug. 10. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Ezek szerint a magyar Teresa?

Sehogy sem sajnos majd az élet megteszi abban biztos vagyok.

2012. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Teresa? Google-n rákerestem. Egy szappanoperára gondolsz? Nem ismerős, mert nem nézek tévét.
2012. aug. 10. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor meg mondtuk, hogy azért így nem viselkedhet kijelentette, hogy megszakít velünk minden kapcsolatot, hogy neki nincs ránk szüksége."


Ebben az esetben ÉN szakitanám meg vele a kapcsolatot - szerintem NEKTEK sincs szükségetek ilyen viselkedésre.

Idövel majd észretér, de csak akkor, ha látja, hogy nem ö tesz nektek szivességet, ha leereszkedik hozzátok.

2012. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos ha igy viselkedik a szüleitekkel, veled az nagy nagy hiba.Elfelejtette honnan jött.Ha nincs rátok szüksége hagyd,menjen isten hírével.Majd eljön az az idő is amikor ott is befordul ahol nincs kanyar.Vissza fog sompolyogni,pénze lehet mint a dög de nem lesz boldog.Nincs az a pénz ami potolja a családot.majd erre rá döbben, lehet későn de eljön az a nap is.
2012. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok. Nekem keresztanyám volt olyan, hogy ők külföldön dolgoztak, vagyis keresztapám és a keresztanyám csak a háztartást vezette és a pénzt költötte. Mindenkit lenézett. Aztán az élet megbüntette, a férjének szeretője lett, el ugyan nem váltak a vagyon miatt, de elég egyedül maradt és most már néha felhívja a szüleimet és elmegy hozzájuk.
2012. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 avellana ***** válasza:
100%

Mit lehet csinálni? Megszakítani vele a kapcsolatot! Észhez téríteni? Ugyan, majd kap valamit, amit nem tesz zsebre...

Annyira gusztustalan szerintem, hogy a pénz miatt fenn hordják az orrukat! Mégis, mitől lett ő "jobb" vagy éppen "tökéletesebb"? Mert jól tudott beházasodni? Ugyan már! Semmiben sem különbözik ő sem a többi embertől, ugyanolyan jogai és kötelességei vannak, mint más embernek. (Ne haragudj a kritizálás miatt, de ez szerintem nagyon dühítő!)

2012. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az idő mindent megold. Hagyni kell a dolgokat, s rájön, hogy az ember nem csak azokkal tartja a kapcsolatot, akiktől hasznot remél, hanem akiket szeret, és akik őt szeretik.Ezek szerint nem szeretet fűzte a családjához.Mert akiket szeret az ember, azokat nem tagadja meg.

Az anyagi javai nem a saját érdemei, tehát ahogy jött, úgy el is tűnhet ez a gazdagság.

2012. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyet megmondhatsz a nővérednek. Nagy hülyeséget csinál, mivel ti mindig ott lesztek/lettetek volna neki, ha bajban van, de a jelenlegi gazdag férj, ha talál szebbet, csinosabbat úgy fog továbbállni, hogy a nővéred még a száját sem tudja majd becsukni a nagy meglepettségében.

Amúgy meg ne foglalkozzatok vele, nem éri meg ezen idegeskednetek.

Nem hiába mondják, hogy nem mindenkinek való a gazdagság!

2012. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.Legyen eltelve magától annak ellenére,hogy nem ő építette fel,amije van,hanem belecsücsült a gazdagság közepébe.Nem akarok durva lenni,de az ilyen hugod-félék a női nem szégyenei.Miattuk is ilyen a világ,mert ma minden kislány gazdagabb,idősebb pasikra pályázik.És már lassan az a csoda,ha valaki nem ilyen.De a legrosszabb az egészben,hogy ezek lehúzzák az egész női nemet,mert olyan kép alakul ki ezáltal egy csinos,fiatal lányról,hogy k.urva.Sajnos ezt tapasztalni lehet.Bocs,ez kikívánkozott.Amúgy a kérdésre is válaszolok:Majd az élet jól pofon vágja,ti csak várjatok ölbe tett kézzel.Majd ha már nem lesz a régi,a vén pasas úgyis le fogja cserélni egy friss husira.Ezek már csak ilyenek.Ha már ilyen csúnyán elbánt veletek,a családjával,akkor nem lehet valami nagy szám az értékrendje.Így gondolom a pasiban is a pénzt látta,a pasi meg benne műpuncit.Érdekemberek...
2012. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!