Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajándék ötletek kellenének.18...

Ajándék ötletek kellenének.18 éves lánynak. Most érettségizik, egyetemre megy, vagány, vékony, jófej. Mit vegyek, adjak? Pénzt nem szernék.

Figyelt kérdés
Minden ötlet érdekel.
2010. márc. 9. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
At attól függ mennyit szánnál rá?
2010. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rokon,tesó,barátnő,ismerős,szomszéd? Sztem azért nem mindegy. Én pl bátyámtól és a barátnőjétől anno egy aranygyűrűt kaptam, aminek nagyon örültem... szüleimtől aranyfülbevalót
2010. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
rezgős vibrit diszkrét csomagolásban.
2010. márc. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az miért van a felsorolásban, hogy vékony? Ez hogy befolyásolja az ajándékozást? Csak úgy tényleg érdekelne, hogy miért...


Én lány vagyok és csak azt tudom elmondani, hogy én lányként minek örülnék (persze nem az ajándék a lényeg, de a kérdésed erre vonatkozik). Szerintem lánynak a legjobb ajándék egy kis virág plusz ékszer. Nem kell feltétlenül valami drága ékszer, mert már nagyon szép nyakláncokat és fülbevalókat is lehet venni 2000-3000 Ft-ért. Ha tudod, hogy szereti az ilyeneket, akkor szerintem örülne neki. Én az egyik barátnőmnek vettem a szülinapjára nem rég egy fülbevalót és szerintem elég eredeti ajándék volt, aminek örült, mert ált. csak közeli hozzátartozók szoktak ilyeneket venni, barátok nem meg ha hozzá hasonló korú vagy, akkor könnyebben el tudod találni az ízlését. Virágot is vehetsz mellé, főleg ha fiú vagy és én abból cserepeset adnék, mert úgyis sokan mások vágottat fognak neki adni valószínűleg.

2010. márc. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek a jelzők rám is illenek, és én egyáltalán nem ugrottam ki a bőrömből az arany ékszerek láttán, pedig a legtöbb rokon azzal próbált kedveskedni, helyette azonban egy klassz kollekció egymáshoz passzoló ruhadarabokból, az egy tök jó ötlet lehet. Anno a keresztapámék megajándékoztak egy próbababával, amit menő göncökkel, ékszerekkel aggattak tele (még ki is sminkelték amolyan Evetke-stílusban xD), és el voltam tőle varázsolódva, bár lehet, hogy ez kissé extrém. Én tudtam értékelni a könnyvvásárlási utalványokat is, vagy egy gyönyörű, értelmes, minőségi könyvet. 8.-os ballagásomra kaptam pl. egy akusztikus gitárt - hobbihoz kapcsolódó ajándékok is nagyszerűek tudnak lenni. Kedvenc zenekara ha mondjuk a napokban koncertezik, megveheted neki a jegyet. Első nekifutásra ennyi ugrott be.
2010. márc. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vennék neki egy határidőnaplót. Valami fiatalosat, csajosat. Nagy hasznát fogja venni, mivel az érettségi körüli időszakban is rengeteg teendője lesz, aztán az egyetemen is az első időkben rengeteget kell rohangálni, intézkedni. Hasznos lesz, ha tudni fogja mikor hol kell lennie.
2010. márc. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A lány a rokonom.Azért írtam,hogy vékony mert rá gondoltam és eszembe jutott.A pénzről nem írnék mert az gátat szab néha a jó ötleteknek.

Köszönöm nagyon szuper válaszok jöttek.

2010. márc. 10. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!