Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Behány vagy hasonló kaliberű...

Behány vagy hasonló kaliberű vezetéknévvel mennyi eséllyel lesz csúfolódás céltáblája valaki ovis, általános és középiskolás korban?

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg, 'arigo névvel' is csúfolnak majd - egy bizonyos korban sajnos csúfolódnak - mindig találnak valamit
2015. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé.
2015. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, hogy egy átlagos névből is ki tudják hozni, a csúfolódást. Na most akkor egy olyan névből, ami adja magát...
2015. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Inkább a keresztnevemmel csúfoltak ovis koromban,mert viszonylag ritka,de ennyi.A vezetéknevembe nem kötöttek bele. :D
2015. aug. 18. 22:14
 5/11 anonim ***** válasza:
mindegy, valamit mindig találnak
2015. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
volt a barátom, a KAKKANT, hát szegény megőrült a sok csufolodástól mot valami sziciátrián kurálják
2015. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szegééény 6-os ismerőse :DDDDD

Tudom gonosz vagyok,de amikor ezt megláttam,majdnem bevertem a monitorba a fejemet a röhögéstől.Remélem,csak kamu.

2015. aug. 18. 22:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt nekem is ismerősöm (nem kamu) Punczi vezetéknévvel. Az mit kapott szerencsétlen ne tudd meg.

Akkor volt Bugyi, azt is kicsit cinkelték, meg a Butenkó-t is. Volt Szopper, meg Vájár. Az utóbbit p*nciturkásznak hívták a többiek, meg mutogattak az orrukra, hogy bányászkodjál vazze.

Ha néven lehet velemit csúfolni, akkor a kölykök az illetőt azzzonnal szétszedik, de piszkosul.

2015. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Gyökér nevezetű ismerősöm volt középsuliban de nem nagyon csúfolták. Vagyis nem nagyon merték. Páran beszólogattak neki , de amit azok kaptak tőle azt nem tették zsebre.
2015. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Manapság egyáltalán nem meglepő ha az anya nevét kapja a gyerek vagy az apa is felveszi az anyáét.

Ha a férjemnek hasonló kaliberű neve lett volna, akkor simán az enyémet adtam volna a gyereknek,ha a férjem nem is akarja a sajátját megváltoztatni.

Normális szülő szerintem nem szúr ki a gyerekkel, főleg ha ő is 18 éven keresztül csúfolódás céltáblája volt.

2015. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!