Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek hasonlo esetben?...

Mit tennetek hasonlo esetben? Vallalnatok a nehezebb utat, vagy maradnatok egy kapcsolatban, ami mar nem nyujt boldogsagot szamotokra?

Figyelt kérdés
Parommal 3 eve elunk egyutt, tavaly oktoberben egyutt kikoltoztunk Angliaba,mert az o edesanyja es testverei kint elnek mar egy ideje, es a jobb elet remenyeben hosszas rabeszeles utan sikerult ravenniuk minket is a valtasra. Otthon mindkettpnknek volt munkaja, nem luxusban de jol megeltunk. Itt kint neki azonnal sikerult elhelyezkednie, en elvegeztem egy szakmamhoz kapcsolodo tanfolyamot, ami kompatibilis a brit elvarasoknak, most vizsgaztam, kaptam is munkat azonnal. Viszont amiota itt elunk, en folyamatosan azt erzem, hogy nem itt van a helyem, a kapcsolatunk is kezd rossz iranyt venni. Folyamatos nezetelteresek,stb. A csaladjaval sosem jottem ki felhotlenul, nem egyszeru esetek, termeszetesen tisztelem oket, de az egymashoz tul kozeli elet nincs rank jo hatassal. Homlok egyenest mas az ertekrendunk, ami alapjaraton nem problema, de ha valakiktol folyamatosan csak a panaszkodast es nagykepuskodest kap az ember, egy ido utan besokall. Ugy erzem,haza kellene koltoznom es uj eletet kezdenem. Megis, a parom szeretem es tisztelem, de hiaba a beszelgetesek, a probalkozasok egyszeruen mar sosem vagyunk kozos nevezon, barmennyire probal mindkettonk alkalmazkodni a masikhoz. A csaladom nem tamogat. Persze nem is anyagi tamogatast varnek, hiszen erre nincs szuksegem, inkabb a lelki mentsvarat varnam toluk, de nem kapom meg. Nem szoktam panaszkodni soha, de amikor mar annyira magam alatt voltam, muszaj volt kiontenem valakinek a szivem (anyukamnak) aki kizarolag csak arra akar ravezetni, hogy turjek, annak ellenere, hogy kijelenthetem, egyaltalan nem vagyok boldog mar, es valtoztatni szeretnek az eletemen. Ez igy eleg nehez, hiszen szuksegem lenne a segito kezekre,de nincs. Mit tennetek? "Onzon" kizarolag a sajat erdekeiteket nezve lepnetek,vagy tengodnetek elfogadon/boldogtalanul egy olyan helyzetben, amit nem akartok?
2015. ápr. 18. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd azt amit te már eldöntöttél, csak félsz meglépni az ismeretlen miatt. Kezdj új életet, mert nem vagy már boldog.
2015. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Angliában nem tudsz új életet kezdeni egyedül?
2015. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rakj félre pénzt,és gyere haza.
2015. ápr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem jó, ha abból áll az életed, hogy csak "tűrjél" - és nem is megy egy életen át.

A nagyon eltérő értékrend, meg az, hogy a közelség miatt nem ti ketten vagytok egy "család", hanem neked kéne beépülni az övébe.... csak azt látom kérdésnek, mennyi időt vesztegetsz méh az életedből

2015. ápr. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!