Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokat a anyukákat kérdezném,...

Azokat a anyukákat kérdezném, akiknek a párja kevés időt tud csak a családjára fordítani, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
A párommal van egy közös 16 hós gyermekünk,a frjem többet dolgozik,minden munkát elvállal itthon is(ez nem is gond,mert kell a pénz,most h én kevesebbet kapok).De a párom annyi időre nem tud elszakadni a munkától,h nagy melegben elmenjünk a strandra a kisfiunkkal 3-4 óra hosszára,vagy nálunk a környéken ingyenes rendezvényekre,koncertekre eljöjjön velünk...nekem ez már annyira rosszul esik...biztos jönnek mjd olyan válaszok,h n miért nem tudok egyedül a gyerekkel programot csinlni...negatív válaszokat nem szeretnék...a kisfiamat próbálom elvinnk ide-oda,játszóházba...csak már hinyzik,h együtt legyen a család...a párommal való közös beszlgets is nagyon kevés... 😠
2015. aug. 22. 11:40
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Annyi kisgyermekes anyuka ismerősömtől hallom,hogy egyszer itt voltak,egyszer amoda mentek el közösrn...mi meg!...A páromat azt se tudom,h vegyem rá,h jó lenne változtatni a dolgokon,mert hosszútávon nem lesz ez így jó...2 du.-t nem tudna pihenőnek szánni(az anyós azt mondogatja,akkor kell dolgozni,amikor van meló)...azt egyszer sem momdaná,hogy jól van,Fiam pihenj egy kicsit,legyél a családoddal is már...
2015. aug. 22. 11:46
 2/35 anonim ***** válasza:
59%

Nem akarlak megbántani, vagy megsérteni:


Az én párom hétfőtől-szombatig messzi van. De még 200 km-ről is képes hazavezetni, hogy láson engem és 4 hónaposát. Nincs az a munka vagy túlóra vagy fusi amiért kihagyna egy kis lehetőséget, hogy velünk legyen. Pedig az ő munkája is olyan, ha nem dolgozik nincs pénz. Szóval biztos, hogy a párodnak nem csak jó kifogás a munka? Nem hszem, hogy 7 napból hetet kell dolgoznia, és nincs szüksége szabadnapra. Ezt az életvitelt ugysem fogja sokáig bírni, ki fog égni, és le fog robbanni. Szerintem innkább egy normális jól fizető munkát kéne keresnie, mint többféle szarulfizetőt!

2015. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
80%

Esetleg te nem tudnál dolgozni?

Akkor a férjednek kevesebbet kellene, és máris együtt lehetne a család.

Tudom, sokáig akarsz a gyerekeddel lenni, és még kicsinek tartod, de valamit valamiért.

Sajnos mindent nem lehet egyszerre.

Vagy ő dolgozik sokat, vagy mindketten kevesebbet, ha ennyire kell a pénz.

Egy közel másfél éves gyerek mellett már lehet munkát vállalni.

2015. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
65%
menj vissza dolgozni, és akkor a férjednek sem kellene annyit melóznia, több időt tudna ő is a kicsivel lenni. Biztosan ő is járkálna veletek ide-oda, de ő nem teheti meg, mert egyedül tart el hármótokat.
2015. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, ne haragudj már, de nem ég a pofádról a bőr??


A férjed egyfolyában dolgozik, látástól vakulásig, a leírtak alapján simán 12-14 órát, és csak aludni van ideje mert KELL A PÉNZ.


Ezzel szemben a gyermeketek már majdnem 1,5 éves, te is visszamehetnél dolgozni, és rögtön lenne időtök egymásra. De nem, te tőle várod el, hogy dolgozza ki a belét, ne is aludjon, és utána még programot szervezzen nektek, mert te lusta vagy dolgozni és beletenni a családi kasszába.

2015. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
32%
Kedves utolsó: a férj nem "egyedül tartja el hármójukat" (a Kérdező szavaival: "..most hogy én kevesebbet kapok..") Ő ezt a kevesebbet a házimunkája és a gyerek melletti feladatok elvégzésével egészíti ki - sokkal többre.
2015. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
30%
Bocsánat: a válaszom a 4-esnek szól, közben megelőztek (a 6-os vagyok)
2015. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
25%

"Ő ezt a kevesebbet a házimunkája és a gyerek melletti feladatok elvégzésével egészíti ki - sokkal többre."


Te most ugye viccelsz, hogy az "sokkal több", hogy az anyuka otthon elvégez napi 1-1,5 óra házimunkát? Ugye viccelsz, mondd kérlek, hogy igen...

2015. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
64%

Tudod te mennyire fárasztó?

1,5 óra?

Èn is itthon vagyok a gyerekemmel, egy másfèl èves egèsz nap jön-megy pakol.

Folyamatosan pakolni kell utána, főzni, mosni, mosogatni, vasalni.

Plusz a gyerkkel foglalkozni, mikor egy sima főzès 2 óra lesz mert a gyerek után mindig menni kell, vagy mert èppen a szeparációs korszakát èli?!

Van olyan fárasztó mint a munka, nekem ezt a fèrjem mondta mikor egy teljes napra itthon hagytam őket.

2015. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
51%
a házimunkával egészíti ki sokkal többre? Mond csak vásároltál már te úgy hogy mosogatással meg pelenkázással fizettél?
2015. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!