Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonykor család helyett...

Karácsonykor család helyett wellness? Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Előző év karácsonykor megfogadtam hogy én egy darabig kihagyom ezt a karácsonyi idegbetegséget.

Nálunk a feszültségen kívül nemsok van.

Először ott kezdődik,hogy a karácsonyi nagytakarítás csak az idegességet csinálja,ez sincs meg az sincs meg stb...

Aztán anyukám pék,délbe hazaesik a munkából,ideges, feszült hiszen mindjárt jönnek a vendégek,de még semmi kaja nincs meg, a sütiről ne is beszéljünk. Jönnek a rokonok, némelyik részeg,oké elviseljük,mosogatás,nem férünk egymástól, az egyik fázik a másiknak melege van.


Ebben az évben lefoglaltam egy wellness szállodába szállást dec.24-27 között az élettársamnak és magamnak, szóltam a családnak hogy ne készüljenek semmilyen ajándékkal,mert nem leszünk itthon. Én pihenni szeretnék!


Erre kaptam hideget meleget,hogy karácsonykor a családdal kell lenni stb... kinek mi a véleménye erről?23/L


2015. aug. 23. 00:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

Jól tetted. :D

Annyi, hogy azért még jelezd párszor, hogy komolyan gondolod.

Tavaly karácsonykor volt nekünk is a párommal az első közös, eddig mindig valamelyikünk családjánál voltunk. Ezerszer békésebb, kedvesebb, meghittebb volt, úgyis, hogy 24-25-26-án is dolgozott ő.

2015. aug. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%

Megértelek, én is próbáltam ezt, pont az ünnepre nem tudtam már foglalni, csak közvetlen utána.

Nálunk eléggé messze laknak egyik tesómék, ritkán találkozunk, az egyik alkalom a karácsony. A gyerekeim élvezik a nagy családi banzájt, ezek miatt valószínű, hogy ezután sem megyünk el pont az ünnep alatt, de ha nálatok nincsenek ilyen okok, abszolút jó ötlet.

Ha úgy állnék anyagilag, az egész famíliát elvinném ilyen helyre, ez lenne a karácsonyi ajándékom. Az legalább tényleg pihenés és ünnep lenne együtt.:-)

2015. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
17%
Én 24-ét biztos a családdal tölteném, és 25-én mennék vagy szilveszterre.
2015. aug. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg sz a r játok le,ki mit gondol.A helyetekben én se csinálnám másképp,amíg csak ti ketten vagytok.
2015. aug. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%

Mi már vagy 5 éve ezt tesszük, hármasban a szüleimmel. Sokkal nyugisabb, igazi családi ünnep, nem pedig 3 nap nonstop veszekedés.

Jól teszitek. Csak bizonyosodj meg róla, hogy tudják hogy komolyan gondolod.

2015. aug. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
38%
Van egy hasonló film Tim Allen-nel és Jamie Lee Curtis-szel.
2015. aug. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Amado atya ***** válasza:
85%
Jól tetted. Én is menekülök az ilyen családi karácsonyok elől.
2015. aug. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek szive joga ugy tolteni ahogy akarja. Te pihenni akarsz, tedd azt. Anyukad feszkot akar tegye azt, felnottek vagytok! Ajandekozni elotte-utanna is lehet. Nem kell kihagyni. De ha tenyleg ilyen feszultsegekkel jar akkor biztos muszaj a kenyszervendegsereg?
2015. aug. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
14%
Felnott ember vagy . Azt csinalsz amit akarsz. Viszont, van/volt aki segit anyukadnak, hogy minden evben vegig csinalja amit muszajbol csinal, nem feltetlen mert o is akarja?
2015. aug. 23. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
28%

Amugy Sok kajat, foleg sutit elobb is el lehet kesziteni.

Itt az idobeosztassal is problema van.

A nagy takaritast sem ilyenkor, egyszer egy evben kellene csinalni, hanem folyamatosan, evkozben is.

2015. aug. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!