Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen költségekről beszélnek,...

Milyen költségekről beszélnek, akik azért vetik el a házasságot?

Figyelt kérdés
Sokszor elhangzik ez az érv: a házasság drága. De mi? két tanú, aláírás. Ingyen van jelenleg magyarországon. -miért érv akkor a házasság ellen, hogy de mi nem költünk rá?

2015. aug. 23. 18:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Csak kifogás.
2015. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
42%
Tökre nem átlátszó indoklás, hoyg nem akarnak a másik féllel összeházasodni és megosztani a vagyont. igen, "csak" egy papír és onnantól kezdve minden azután szerzett ingó és ingatlan közös lesz.
2015. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a lakodalomra gondolnak.

Vagy a házassági szerződés díjára.

Vagy a névátírásra.

Vagy a válás költségeire.

Csupa nem kötelező kellékre.

2015. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%

Nem mindegy neked, hogy miért nem akarnak házasodni?

Amúgy Magyarországon - nagybetű. ...

2015. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
35%
hátkéremszépen az a kapcsolat, amelyik a drága házasságkötésen múlik, az olyan is...esetleg a ceremónia, ami még félelmet okozhat...persze ez csak duma...
2015. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

Én ezt még nem hallottam érvként. Tényleg nincs költsége, csak ha valaki lagzit is tart, meg ruha, fodrász, stb.

Inkább azt szokták mondani, hogy nem a papír számít. Ezzel egyet is értek.

2015. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem lehet egyszerűen elfogadni, hogy valaki nem akar házasodni? Én már minden idióta indokot kitalálok, mert a magadfajta más dolgával törődő úgy érzi, neki magyarázattal tartozom.
2015. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

7 es... án sose kérdeztem még rá senkinél mikor házasodnak vagy akarnak e egyáltalán. Még családban sem. (felénk nem szokás ezt firtatni)


viszont forditva már megkaptam, hja ti házasok vagytok, mi azt a pénzt elutaztuk/erre arra költöttük stb.. De mit? hogy aláírtunk két tanuval? :D


szóval én pont a házasságellenesektől kapom a bezzeget... így gondoltam rákérdezek. Mert élőben ha rákérdezek, akkor egyből habogás. akkor csak megvonom a vállam, és közlöm, ugyan nem én hoztam fel a témát, de igaza van annak aki felhozta, ejtsük.

2015. aug. 23. 19:29
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
8: A legtöbben nem kéttanús esküvőt tartanak. Sok milliót én sem szórnék el egy napra :) Nekem is a kéttanús megoldás tetszik. De ha valaki nem házasodik össze az is teljesen okés. Nem ettől lesz jó vagy rossz egy kapcsolat.
2015. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

A legtöbb házasság nem kèt tanús, papír aláírós.

Hanem 1-2 milliós költsègvetèsű.

Sokan vannak akik erre gyűjtenek ès csak nagy lagzival akarnak össze házasodni.

Valakinek egyáltalán nem fontos a papír.

2015. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!