Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen költségekről beszélnek,...

Milyen költségekről beszélnek, akik azért vetik el a házasságot?

Figyelt kérdés
Sokszor elhangzik ez az érv: a házasság drága. De mi? két tanú, aláírás. Ingyen van jelenleg magyarországon. -miért érv akkor a házasság ellen, hogy de mi nem költünk rá?

2015. aug. 23. 18:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%

Hát tudod ez nem olyan egyszerű. Én családon belül 6 lakziba voltam, szépen vendégül láttak mindenhol. Az már ugyan mindenki számára világos, hogy ketten osszetartozunk, de nem hagynám ki a családom, miután mindenhol vegigzabaltam, mulattam az eskuvojuket.

Nekem fontos ez is. De jelenleg nincs erre keret,hogy a 150 fős rokonsagomat, tisztességesen megvendegeljem, ez van. Nálam az esküvő azért nem csak kettonkrol szól, ez családi esemény. Egy 2tanus esküvővel kivel osztom meg az oromomet?

2015. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%

Én sem értem, miért kéne bárkinek is megmagyaráznia, miért dönt úgy, ahogy...

Senkire nem tartozik, csak az érintettekre.

2015. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%

Sokan úgy vannak vele, hogy két tanús esküvőt nem akarnak, mert tényleg nem a papír számít.

Lagzit szeretnének, de majd akkor, ha összejön rá a pénz, mert megvannak az elképzelések, és tudják, hogy ahhoz X forintot össze kell majd gyűjteni.

Vagy álomesküvő, vagy semmilyen.

Van olyan is, aki így gondolkodik.

De nem mindegy neked amúgy? Te csináld, ahogy te jónak látod, más is csinálja, ahogy ő gondolja, és kész. Senkinek semmi köze hozzá.

2015. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%
ja, nem a papír számít... aztán 10X év után meg jönnek ide kérdést kiírni, hogy jár-e az özvegyi nyugdíj...
2015. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
41%
Pont most voltam egy baromi szervezetlen, ratyi esküvőn, ami több, mint kétmillióba került. Magamban én is azt gondoltam, hogy inkább elutazgattam volna a pénzt, minthogy elköltsem egy tonna rántott húsra meg Sió baracklére.
2015. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

15 os.... az eskuvo nem egyenlo a hazassaggal. Az eskuvo hagyomany a hazassag egy jogi nyilatkozat.


Azt tok ertem ha vki eskuvot nem akar.


Az kicsit fura ha vki a plusz jogok elken tiltakozik viszont ;)

2015. aug. 23. 23:01
 17/24 anonim ***** válasza:
18%

És téged miért is zavar, hogy mások mit akarnak, vagy nem akarnak?

Sosem értettem az ilyen minden lében kanál embereket, akik szerint csak az ő véleményük és világnézetük a helyes...

2015. aug. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Honnan veszik tobben hogy valakit valami zavar mert kerdez rola? Amugy leirtam hogy jott fel a kerdes ha a kerdezo kommentjeit elolvasod legalabb kedves elozo.


Akik nem elnek hazassagban azokat miert zavarja aki meg igen ennyi erovel ?

2015. aug. 24. 07:59
 19/24 anonim ***** válasza:
44%

Vagy csak kifogás, mert nem akarják beismerni, hogy félnek a házasságtól, ezért inkább kamuznak valamit, ami szerintem nagyon tisztességtelen, pláne ha a másik meg vágyna a házasságra és ezzel hamis reményekbe ringatják, hogy csak egy kis pénzt kell gyűjteni, amúgy semmi akadálya.


Vagy nem vetik el a házasságot, de szeretnének nagyobb lagzit és tényleg csak arról van szó, hogy akkor akarják tartani, ha már összegyűlt rá a pénz.

2015. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
49%
Van sok buta ember, aki szerint a lagzi kötelező, vagy a házasságkötés alatt a lagzira gondolnak... vagy úgy teszne, csak nem akarnak házasságot, de ciki bevallani.
2015. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!