Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha anyós, após...

Mit szólnátok ha anyós, após szó nélkül betoppanna hozzátok? Ti hogyan viszonyultok az ilyen helyzethez?

Figyelt kérdés
Nem szoktak így jönni,éppen szexelni készültünk,erre betoppannak minden előzetes nélkül.Anyósnak van kulcsa a lépcsőházhoz,eddig ha jöttek telefonáltak,vagy lentről csengettek,most már ott álltak az ajtóban,én meg még félig alló cerkával szálltam ki az ágyból,párom ment ajtót nyitni nem gondoltam,hogy ők azok,de párom se.Gondoltuk biztos a házmester hozza a csekkeket vagy ilyesmi.Nem zavar ha jönnek,de így nem zavarna titeket?Én volnék a hülye?Nem csináltam cirkuszt vagy ilyesmi,de kicsit zavart a dolog,alapesetben nem zavar ha jönnek.
2015. aug. 29. 17:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
14%
Bármilyen vendéged jöhet bejelentés nélkül. A házmester is. Ha a szülők bejelentik, hogy akkor véletlenül se szexelj, jön más. Az jobb?
2015. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Hogyne zavarna. Minimum az, hogy lentről csengetnek, még akkor is ha kulcsuk van. Csenget, aztán jöhet, mire felérnek már fogadó képes állapotba lehet rázódni. Szólj nekik, hogy legközelebb ne csináljanak ilyet, telefonáljanak, vagy csengessenek, mert ez neked kellemetlen. Én ezt mondanám.
2015. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%
Szó nélkül közölném, hogy most épp marhára nem alkalmas. Nem viccből találták ki a telefont...
2015. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk ez nem szokás. És ha eddig ők sem tettek ilyet, én tuti rákérdeztem volna, hogy mi történt, mi volt ilyen sürgős, hogy nem tudtak telefonálni.

Mondjuk mi lehet, hogy ki sem nyitottuk volna és inkább folytatjuk a szexet :D

2015. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
18%

Elnézést, tisztelt savanyúcska urak/ hölgyek, akikhez előre lefoglalt időpontban mehet bárki, nehogy szexeljenek épp. Megint lehet nullázni, hajtok a totál 0-ra.


Puszikaa :****

2015. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%

Fokozottan érzékeny vagyok a magánszférám tiszteletben tartására (kicsit talán túlzottan is), úgyhogy az én válaszom kevésbé releváns, de ha már kérdezted...Nagyon nem örülnék neki, és ennek udvariasan hangot is adnék valószínűleg. A szüleimnek van kulcsa a lakáshoz, évekbe telt, de "ráneveltem" őket, hogy előzetes megbeszélés nélkül ne jöjjenek. Ugyanígy a többi családtaggal, bár nekik nincs kulcsuk, de senki nem toppan be csak úgy. A gyerekek is szólnak, ha haverokkal jönnének fel, nekem ez alapvető, de ahány ház, annyi szokás.

Természetesen én sem állítok be senkihez váratlanul.:-)

2015. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
32%
A gepkarabely igen hasznos eszkoz tud lenni, ugy gondolom.
2015. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
33%
Nem mindegy, hogy egy vadidegen, házmester, postás, vagy anyós csenget be? Mielőtt kinyitnád az ajtót, kiszólsz, hogy "egy pillanat és megyek".
2015. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
74%

SEMMILYEN váratlan látogatónak nem örülök.

Szerencsére a mi családunkban és baráti körünkben sem illik váratlanul beesni. Ez bunkóság a mai világban, ha csak nem nagyon nyomós oka van.

2015. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
40%
Nálunk reggel 8 és este 8 között bárki jöhet. Nem kell bejelentkezni.
2015. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!