Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, a férjem semmibe...

Úgy érzem, a férjem semmibe vesz. Vagy nekem vannak túlzott elvárásaim?

Figyelt kérdés
A héten csütörtökig betegàllományban lett volna, de szerdán már elment dolgozni. Anélkül, hogy nekem szólt volna. Reggel felébredtem és nem volt sehol. Nekem ez elég rosszul esett. Ráadásul tegnap volt a szülinapom és még csak azt sem mondta fapapucs.
2015. szept. 4. 01:03
1 2 3
 1/23 Sansa Strak válasza:
86%

Előzmények?

Miért lenne ez túlzott elvárás?Alap kommunikáció szerintem!Próbáltál beszélni vele azóta?

2015. szept. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem ismerem a hátterét,de a születésnapod figyelmen kívül hagyása,hát nem kicsit bunkóság,még ha össze is vagytok veszve,illett volna felköszöntenie,főleg mert együtt éltek és a férjed.

Ez szerintem alap.

2015. szept. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Ja,és Boldog születésnapot!!!:)

Így utólag.

2015. szept. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
13%

"Ráadásul tegnap volt a szülinapom és még csak azt sem mondta fapapucs."

Ha te sem mondtad neki legalább este, hogy köszi a jókívánságokat, akkor veled is baj van.

2015. szept. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
47%
Na nehogymar!!! Utolso butasagot beszel. Ferjed egy bunko pocs, bezzeg betegen biztos tudott jajjgatni, h mi kene neki.
2015. szept. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Enigma-108 ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező !


Rengeteg kérdésre nem tudjuk a választ és marha nehéz felmérni egy kapcsolat problémáinak okát egy felszínes tünetből.

Ami viszont a sorokból kiderül, hogy a kommunikációtokkal valami komoly gond lehet. Mert ha hamarabb bemegy dolgozni mint kéne akkor lehet, hogy a melóhelyén van valami gáz -ez benne van a pakliban- de az, hogy erről egy árva szót se mond neked már eléggé fura.

Én jóhiszemű ember vagyok szóval azt mondom, lehet a melójával van valami nagy gubanc ami annyira lekötötte a figyelmét hogy megfeledkezett a jeles napról is.

Szerintem az az IGAZI probléma, hogy ennyire nem kommunikál veled, nem az elfeledett szülinap.

Remélem a házasságotok nem csupán lakótársi viszony. :-/

Ha ennyire nem akar veled kommunikálni akkor kérdezd meg tőle, tulajdonképp miért is vagy mellette ?

2015. szept. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg a munkahelyén van? Ellenőrizd le, mert vannak sajnos ilyen emberek, akik hazudoznak és máshol meg vannak.Hívd a vezetékesen a kollágáját és mond meg hogy nem éred el a mobilján és kérdezd meg hogy ma dolgozik-e?Mondj más nevet bemutatkozáskor.
2015. szept. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
4%
Ez alapnak kell hogy legyen.Anyum pl. megmondta apának,hogy ha a házassági évfordulójukra még egy szál virággal sem emlékezik meg,minden további nélkül beadja a válókeresetet.Igaza is van.A helyedben lehet,elgondolkodnék rajta,na meg tényleg utánakérdeznék a kolegáktól,csak más személynek kiadva magam.
2015. szept. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Természetesen ez is az én hibám. Azért nem szólt nekem mert akkor nem helyeseltem volna. Ami nyilván igaz is, de szerintem azért írta ki az orvos csütörtökig mert így látta jónak. Szerinte én mindig piszkálom őt. Nem is tudom, lassan már nincs is kedvem szólni hozzá.
2015. szept. 4. 08:30
 10/23 A kérdező kommentje:
A szülinap is rosszul esett, nem azért mert nem vett semmit, nem is kell. De egy puszit sem kaptam.
2015. szept. 4. 08:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!