Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jegygyűrűről másolatot csinált...

Jegygyűrűről másolatot csináltatni nagyon beteg ötlet?

Figyelt kérdés
Most amíg megvan, simán lehetne elvileg. Elhagyás esetén már bajos.

2015. szept. 9. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minek?
2015. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nekem eszembe se jutna. ha jól van méretezve(ezt egy ékszerész megmondja biztosan) akkor nagyon kicsi rá az esély,hogy elhagyod. ismerőseim akik elhagyták,azok vagy azért mert levették pl kézmosásnál(nyilvános helyen) és elfelejtették visszavenni..vagy pedig fürdőben,ahol ha kiázik a kéz nyilván másabb a formája az ujjnak.

de ha vigyázol rá,szóval ha valahova nem tudod vinni,akkor otthon hagyod,akkor nagyon kevés rá az esély hogy elhagyod..nekem vannak olyan gyűrűim amiket szinte évtizedeikig hordtam anélkül,hogy elhagytam volna

amúgy meg egy jeggyűrűt nem hordunk olyan sokáig,hiszen ha megkérte a kezed gondolom tervben van pár éven belül a házasság..én nem csináltatnék ,hiszen az már úgy se lenne olyan(nem azzal kért meg stb).

amúgy ha le van fotózva és van róla papír(vételről) akkor tudnak csináltatni később is

2015. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
bár nem ugyanaz a helyzet,de két egyforma telefont se veszek,mert mi van ha elhagyom az egyiket
2015. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Miért hagynád el?

Szerintem teljesen felesleges.

2015. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem azert akarsz, hogy ha esetleg visszakerik, nuku eskuvo, azert legyen egy gyujtemenyed?
2015. szept. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nyáron a feleségem elesett és gondolom, ahogy a keze lecsapódott a földre elhagyta a gyűrűjét. Csak a szerencsének köszönhető hogy meglett. Én is sokat veszem le fel. Ide teszem oda teszem. Félek egyszer beüt a baj. És arra gondoltam mi lenne ha előre gondolkodnék. De lehet, hogy túlzás lenne.
2015. szept. 9. 11:59
 7/14 anonim ***** válasza:
De akkor a másolatra is vigyázni kéne, hogy hova rakod, hogy megtaláld. Én sokszor járok úgy, hogyha valamit jó helyre elrakok, akkor azt tuti nem találom meg :)
2015. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én épp emiatt nem hordom a hétköznapokban, csak alkalmakkor teszem fel. A brillköves gyűrűmben nem szeretnék mosogatni, vagy kertet gazolni, ha meg leteszem, és is félek, hogy könnyen elkeveredik.

Gondolom a tied sem sima karika, ha nehéz pótolni. Inkább mérd le, fotózd le...stb. Felesleges még egy.

2015. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Iyeln alapon sok másokat kellene. :)


Más meg sajnos zaciba kényszerül adni. Ha elveszik, veszel akkor egy újat és kész. Közben elviszed vacsizni, megmondod, ne aggódjon, semmi baj, ez csak egy tárgy, nem ember, nem érzés.

2015. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nyertetek! ;) hülye ötlet volt!
2015. szept. 9. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!