Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nincs kedvem...

Mit csináljak ha nincs kedvem tanulni!?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok betegen és csak fekszek mert rosszul vagyok és úgy érzem pihennem kell de tanulni is kéne de hogy vegyem rá magam betegen hogy megtanuljak vagy hogy legyen kedvem hozzá!?

Tudni illik hogy egy erős hatosztályos iskolába járok és azért a suliba mellette itthon is annyi stressz ér+a korai kelés és a bejárás nagyon rossz mivel már reggel 5:30-kor fel kell kelnem és este pedig vagy 6 órát ha alszok és azt olvastam hogy nem egészséges és ettől hamarabb is elkaphatom a betegséget mivel gyenge a szervezetem.

Nagyon megkösszönném előre is a tanulási tippeket és ötleteket, motivációkat !



2015. márc. 23. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Tanulni nem csak akkor kell, amikor kedved van. Melózni is csak akkor mész majd? Vegyél erőt magadon, és csináld. (Egyébként csak elkezdeni nehéz.)
2015. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1

Ez hülyeség. Én világéletemben csak akkor tanultam, ha már muszáj volt. :)

Mégis 4,4 volt az átlagom szinte egész gimi alatt, egy jó nevű gimiben.

2015. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem muszáj mindent megtanulnod, amit csak feladtak. Oszd be, hogy melyik nao mit tanulsz meg, egy fél órát muszáj rá szánni naponta. Pl. Egy nap egy versszak, ha versről van szó, vagy egy feladat, stb. Viszont ha nincs kedved nagyon, akkor ne erőltesd túl magad, majd ha picit jobban leszel. Amúgy betegen elalvás előttegyszer kétszer ha átolvasod az anyagot, másnap reggel már tudni fogod. ;-)
2015. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pityouka válasza:
0%
minecraft oz az jobb lessz
2015. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :))
2015. márc. 24. 22:48
 6/6 anonim ***** válasza:

En azt mondanam h betegen ne tanulj mert keves fog megmaradni es szenvedes az egesz :((( ha majd meggyogyulsz akkor ulj neki mert ugy van ertelme is. Esetleg nezhetnel a temarol filmeket mert azt ugye csak nezni kell es nem memorizalni vagy megerteni.

En egeszsegesen is eleg keveset tanulok nemhogy betegen ;DD ha tenyleg muszaj akkor megeroltetem magam de azert az ritka. Az atlagom 4,8 egy elit gimiben.

Szoval ha majd meggyogyulsz csak akkor ulj le tanulni. Egyebkent esetleg hasznalhatnad az utazasi idot tanulasra pl a buszon/villamoson kivaloan lehet memorizalni verseket. En speciel egy Shakespeare reszletet tanultam meg a Iulius Ceasarbol (7oldal) ket het alatt ugy hogy csak a buszon gyakoroltam.

2015. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!