Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beteg ötlet?

Figyelt kérdés

Kb egy honapja megtetszett egy srác. Mivel amugy nem ismerjuk egymast, igy csak instagrammon tudom kovetni. Valahogy olyan hatassal van ram, hogy elhataroztam lefogyok (eletmodvaltas, rendszeres mozgas). O amugy szerzodott sportolo, ugy tunik elismert es tudom, hogy ilyen kulsovel ram se nezne, legalabbis nem akarna tolem tobbet baratsagnal....


Szoval elhataroztam, hogy lefogyok, eddig nagyon jo uton haladok. Kb fel ev mulvara tervezem a nagy eredmenyt. Szeretnem majd valahogy a tudomasara hozni, h ez miatta tortent es ha nem is alakulna ki semmi, akkor is szeretnem, hogy ennek "nyoma" legyen.


Szoval arra gondoltam, hogy majd csinaltatok egy tetovalast, ami ra emlektet (monogram, ugyanolyan tetko, mint neki vagy meg nem tudom).


Szerintetek ez nagyon fura? Sracok ti mit szolnatok?


En: 23 Ő: 28


2015. júl. 6. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

azt, hogy egy álomképbe vagy szerelmes, valójában fogalmad sincs a srácról a kinézetén és a hírnevén kívül, és, hogy 99% az esélye, hogy a pasi betegnek fog tartani nem pedig imponálónak.


viszont cserébe lesz egy tetoválásod, ami életed végéig emlékeztet rá, hogy hülye voltál.

2015. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Kamureget nézd meg. Egy sorozat, a Viván és az MTV-n adják hétköznaponként estefele.
2015. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

szeretem a rajongóim ^^ mondjuk a nevem felvarrhatná magára bárki.de olyan tetkót ne mint nekem van igaz nincs,de ha lenne az egyedi és csak engem illet nem halandót


amúgy igen álmodozó vagy :,D de vicceske.

2015. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Remek ötlet,bármi is ösztönöz a fogyásra az eredmény lesz a lényeg.Találtál motiváló erőt és ez nagyszerű.

Érdekelne majd egy előtte-utána kép.

2015. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 opened paradise ***** válasza:
93%
Hogy fog ennek majd örülni a következő barátod...
2015. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Háát fél év múlva úgyis itt fogok siránkozni, hogy hogy mondjam el neki :D

De amúgy napi 3-4x azt nézem, h mit "likeol" instagrammon és gyakran brutaljó testű csajok képeit. Ez olyan extra ösztönző, hogy egyszer nekem is olyan lesz.

2015. júl. 6. 21:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

az egy dolog, hogy ő motivál, de szerintem azért a tetoválás nem olyan jó ötlet

lehet később megbánnád, inkább találj ki valami más emléket

2015. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ez egy hülyeség.

inkább rakj fel képet instára az eredményről és írd oda hogy @xy köszönöm hogy inspiráltál blabla... akkor talán megnézi

2015. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igaz van időm ezen gondolkozni, de elsőnek a tetovalas jutott eszembe.

Nem egy sztár, hogy csak úgy esetleg egy közös képet csinálnánk... Mert ha mondjuk egy plátói valaki lenne, akit csak a tv-ben látnék.


Ezért nehéz... Mert tudom, hogy amúgy elêrhető lenne, csak nem most és így...

2015. júl. 6. 22:13
 10/11 A kérdező kommentje:

8-as, igen, ez az alap ötletem, csak biztos furán nézne, hogy ez most WTF?!

Bár egy jól körülírt szöveggel, lehet hogy nagyjából értené...

2015. júl. 6. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!