Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy apukámmal...

Hogy érjem el, hogy apukámmal lakhassak?

Figyelt kérdés
Szüleim külön élnek, de papíron még házasok. Anyámnak van egy élettársa és apámnak is már régebb óta, nekik van is egy másfél éves fiuk is. Én jó tanuló vagyok, tanulok is rendesen, mindemellett van egy lassan 3 éves kapcsolatom, ami tényleg nagyon komoly, lehet azt mondjátok elhamarkodom ennyi idősen, de nem, mi nagyon sokat beszéltünk együttélésről, stb. Sokat vitázunk amit anyámék itthon nem néztek túl jó szemmel, de mostanában barátommal együtt kezdünk megkomolyodni és a veszekedések száma úgymond csökken. Anyámék viszont egyre kevésbé szívlelik a barátomat pedig én nagyon szeretem őt és ő is engem és olyan életet élünk mindketten hogy szükségünk van egymásra!! Én nagyon nem szeretek hazajönni a barátomtól nem szeretek itthon lenni görcsös érzésem van mikor itthon vagyok és depressziósnak érzem magam, folyton sírni tudnék és számolom a napokat hogy mikor leszek végre a barátommal!(mellékesen mondom hogy barátomnak van két húga akiket imádok, a szüleit is és engem is szeret ott mindenki!) Apukám viszont elfogadja a barátomat és habár nem ismeri nagyon de kedveli, tudom. Apánál mindig boldog és nyugodt vagyok, az élettársával is jól kijövök már, és az öcsémet pedig nagyon szeretem. Kérlek segítsetek, hogyan tudnám elérni, hogy apukámhoz kerüljek legalább amíg befejezem a gimit? Mert utána tovább szeretnék tanulni, dolgoznék és a barátomhoz költöznék, de mindezt nem itthon szeretném megvárni, hanem inkább az apukámnál! Kérlek a negatív kommentelők hanyagoljanak, segítségre van szükségem, nem támogatásra, hónapok óta gondolkodom ezen, szóval ez ne egy hipp hopp gondolat. Pontosan tudom mivel jár a nagybetűs élet, tudom hogy nehéz, de a mostani életemnél semmi sem nehezebb, kérlek ezt értsétek meg!! Köszönöm a segítségeket!

2015. szept. 9. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

ha papiron még házasok csak úgy lehet hogy megbeszélik egymás között,

amúgy egy másféléves gyerek mellé egy tinit meg a barátját nem fogják anyira várni

2015. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem költözne a barátom, csak én, mert tudom, hogy apu mellet jobb helyem lenne, és a barátomat is jobban elfogadná.
2015. szept. 9. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha házasok nem tudsz tenni semmit, a szülőknek kell belegyezni, és ott laksz ahol akarsz. Ha elváltak volna és 16 elmúlsz akkor tudsz magad is lépni a gyámügynél, így nem. Beszélj Apukáddal, hogy beszéljen anyukáddal, hogy Te szeretnél ott lenni, joban menne a suli is, valami észérvet hozzatok fel, közelebb van stb. De tényleg ne hanyagold el a sulit a barátod miatt. Amikor 18 elmúltál meg odamész ahova akarsz, (jogilag mondom) ha suliba jársz ha nem.
2015. szept. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmifelekeppen nem hagyom abba a sulit tovabb szeretnek tanulni,diplomat szerezni, stb. Nagyon szepen koszonom a valaszokat!!
2015. szept. 23. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!