Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem impotens lett, egy...

A férjem impotens lett, egy munkahelyi baleset következtében, mit gondoltok erről a dologról?

Figyelt kérdés

Sajnos a gyógyszerek sem segítenek,évek óta próbàlkozunk,én még mindig csak a 30-as éveim elején jàrok.

Van egy munkatársam,10 évvel fiatalabb nálam,nagyon rá vagyunk izgulva egymásra,jóképű fial srác..

Gonosz,szemét dolog lenne lefeküdnöm vele?


2015. szept. 19. 18:51
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Nagyon fiatalok voltunk mikor összejöttünk,én soha nem is szexeltem mással,és nem is vágytam másra rajta kívül.Építkezésen dolgozik,leesett 10 méter magasról,hónapokig àpoltam,nem akarom részletezni.
2015. szept. 19. 19:37
 22/39 anonim ***** válasza:
68%
Akit meg megcsal a férje a terhessége alatt, arra az a válasz, hogy van szád, kezed.
2015. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
66%
Ezt a kényes helyzetet "tisztességesen" úgy lehetne feldolgozni, ha leülnél a férjeddel és megbeszélnétek a dolgot. Én úgy veszem ki, hogy valamilyen okból te válni nem szeretnél és leírásod szerint gyereket sem szeretnél. Előbb ezt lenne érdemes tisztázni magadban, hogy a házasság egyik lényeges elemének hiányában miért nem akarsz válni és új életet kezdeni. Én úgy gondolom, hogy még ha a férjed el is fogadná, hogy te szeretőt tartasz biológiai igényeid kielégítésére, azért lelkileg ez nagyon megviselné őt. Ezért én amellett lennék, hogy mivel a jog és az erkölcs szorosan összefügg egymással, ezért jogilag kellene olyan helyzetet teremteni, ami téged erkölcsileg nem hozna elítélhető helyzetbe. Utána élhetnétek együtt továbbra is, miközben a testi intimitás mással történne meg. Kétlem azért, hogy egy ilyen helyzetet hosszabb távon fen lehetne-e tartani.
2015. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
37%
Jaj nehogy bekajaljatok mar ezt a kamu sztorit :)
2015. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
11%

ha szeretnéd a férjed meg tudnád oldani a szexet, úgy, hogy mindkettőtöknek jó legyen


legalábbis én meg tudnám oldani a helyzetedben

2015. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
19%

"Nem akarok gyereket."


5-ös vagyok: azt én is tudom. Nem is azért írtam.

2015. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
73%

Ha végképp nem megy semmilyen gyógyszerrel, talán próbálj beszélni a férjeddel egy nyitott házasságról.

Nincs szex köztetek, nem meglepő, ha más felé kacsintgatsz.

Fontos!

Ne csald meg a férjed,vesd fel a nyitott házasság ötletét, ha semmiképpen nem megy a dolog,sajnos meg kell gondolni a válást, mert az embernek igényei vannak,ha nem most, akkor később fogod megcsalni.

Szomorú történet.

2015. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
62%

Emberileg érthető lenne, de nem lenne tisztességes férjeddel szemben, ha tudta nélkül feküdnél le a fiatal sráccal. Még azt is meg tudom érteni, hogy női gondolkodással ez a választás férjed kímélésének is tűnhet, de ha önérzetes nő vagy, akkor ne ezt válaszd.



38F

2015. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 DuplaKV ***** válasza:
23%
Inkább ne csald meg a férjed! Beszéljétek meg, hogy mit szólna hozzá, ha ezentúl "játékszereket" is bevetnétek. Az talán segítene túllendülni a testi vágyon.
2015. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
36%

én még mindig csak a 30-as éveim elején jàrok.

Van egy munkatársam,10 évvel fiatalabb nálam


Ird igy inkabb 20eves majdnem gyerekre vagyok raizgulva.!

Nah ez itt a bibi,es az hogy megcsalnad a férjed!!



20eves fiuba mit látsz mint férfi??

En 25vagyok se tudnék lefeküdni 20 eves sracal.

2015. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!