Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem impotens lett, egy...

A férjem impotens lett, egy munkahelyi baleset következtében, mit gondoltok erről a dologról?

Figyelt kérdés

Sajnos a gyógyszerek sem segítenek,évek óta próbàlkozunk,én még mindig csak a 30-as éveim elején jàrok.

Van egy munkatársam,10 évvel fiatalabb nálam,nagyon rá vagyunk izgulva egymásra,jóképű fial srác..

Gonosz,szemét dolog lenne lefeküdnöm vele?


2015. szept. 19. 18:51
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
2015. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Az lenne a tisztességes, ha leülnél vele beszélni erről, és közösen döntenétek. nyilván ő patthelyzetben van, mert gyakorlatilag lehetetlen így másik társat találnia, de nem biztos, hogy emiatt bármit eltűr. Ő is ember, neki is vannak érzelmei, és gondolom, éppen elég fájdalom számára, hogy megszűnt férfiként funkcionálni. Másrészről, neked is csak egy életed van, és előbb utóbb, rendes kapcsolatot akarsz majd, és nem olyat, amiben két férfiból kell összegyúrni egyet magadnak. Nálatok eddig tartott a jóban -rosszban része a házasságnak, váljatok inkább el, az sokkal tisztább és tisztességesebb.
2015. szept. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
82%

Jóban, rosszban.

Nekem 20 évesen, pár hónapos babával lett súlyos balesetem, két évig semmi, azóta jó, ha évi egy, a fájdalmak miatt. És 20 éve együtt vagyunk (és nem, nem csal meg, egy helyen is dolgozunk...)


Egyébként aki kicsit is ért hozzá, tudja, hogy kamu mert van rá orvosi megoldás... Tb támogatott, hatásos műtét.

2015. szept. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Nem szorosan a kérdésedhez kapcsolódik, de mennyi kártérítést kapott a férjed a baleset után?
2015. szept. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
74%
Attól nem lesz valaki impotens, mert leesik 10 m magasból, főleg, ha nem bénult le, ez így nagyon kamu.
2015. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
50%

Én ugyan nem tudnám soha elfogadni a nyitott kapcsolatot, de a ti esetetekben talán érdemes lenne megfontolni.

Le leszek pontozva, de én nem tartom k..nak a kérdezőt. Szexre igenis szükség van. Ettől még nem kell elhagynia a férjét, ha minden más tökéletes.

Kérdező, ha úgy érzed, a férjed egyébként a lelki társad, és egyébként tökéletes páros vagytok, szeretitek egymást, akkor jó döntés lenne a nyitott kapcsolat. Ha nem működik, akkor váljatok el, de nem veszíthettek, hisz te már most nem érzed magad teljesen jól ebben a kapcsolatban.

Azt viszont nem ajánlom, hogy a tudta nélkül csald meg. Hatalmas hátbaszúrás lenne, az az igazi szemétség.

Beszéltél már a férjeddel erről?

2015. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
13%
A kérdező egy ri..anc, nőket úgy viselkedik mint egy tesztoszteron túltengéses kamasz.
2022. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

#37

És ezt így, majdnem napra pontosan 6,5 évvel később feltétlen ide kellett böfögni!

2022. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
21%
Jaa...nők szégyene...Vegyen vibratort ha nem bír magával.Már csak azt nem értem, mivel a libidiót a tesztoszteron nevű hormon váltja ki, egy nőben meg 10ed annyi tesztoszteron van, akkor milyen mechanizmus játszódik le benne..Tudom, teli van mar a zacsi..ja nem.
2022. ápr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!