Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hoy bajt csináltam?...

Lehet, hoy bajt csináltam? Hogy akadályozzam meg a veszekedéseket?

Figyelt kérdés

Szóval...anyósom és a lánya között a múltba mélyen visszanyúló konfliktus van, mert anyósom nem akart lánygyermeket. A lány kicsit tapasztalatlan az élet dolgaiban, 22 éves, mi a párommal együtt élünk vele, és a lány párjával. Ez a lány, belement egy szerződésbe, ami miatt anyósom kiakadt, mert Kiderült, hogy kamu minden, és csak pénzt akarnak lehúzni. A lány nagypapájának nevén van a dolog, anyósom Apja a bácsi, ő is velünk él, általában én vigyázok rá. Anyós kitalálta, hogy én vagyok a szent, a sérthetetlen, szerez nekem lakást, pénzt, ha párommal esetleg vége lenne a kapcsolatnak, páromat hamarabb kirakja, mint engem. A lányát alapból ki akarja tenni, ezt nagy valószínűséggel megakadályozni sem tudjuk. Páromat nagyon szeretem, az utóbbi időben viszont fura volt, Ezt Anyós is észrevette, így beszéltünk erről. Azt hiszi párom drogos, de nem az, és aggódom, Nehogy nekiessen emiatt. Már próbáltam helyrehozni a dolgokat, úgy, hogy ne én legyek a lótifuti, használt is valamit, és megfogadtam, hogy nem fogok neki megtenni semmit, maximum bizonyos kereteken belül (Elmegyek postára levelet átvenni pl.). Teljesen bele akar vinni abba, hogy a lányát segítsek kirakni, de én nem akarom, nekem semmi bajom Velük, rosszat itt nem tesznek, viszont az egész ház Anyósé. Mit tegyek? Senkivel nem akarok konfliktust.


23/N



2015. szept. 23. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Első körön jó nagy ház lehet ha ennyi féle ember él ott. :D


Hát ez így elég kesze-kusza helyzet. A drogos dologr egy egyszerű drogteszt csak elég.

Az nekem nagyon fura, hogy téged aki neki "idegen" szeret szinte a legjobban. Azaz a saját gyerekeit semmirevalónak meg drogosnak találja, akkor az a nő beteg.


Szerintem tényleg meg kellene próbálni önállósodni, esetleg anyósod lányát is belevonva.

2015. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az lenne a legjobb, ha mind elköltöznénk a túróba, de ez most esélytelen :( utálom, hogy utálják egymást...és nem akarok a sz*rkavarásban részt venni, de nem tudok kimászni belőle. Még meghatalmazást is akart velem irattatni, hogy irassam alá a bácsival, hogy a nyugdíja számlára Menjen és csak ő férhessen hozzá...ezt se tudom, hogy akadályozzam meg.
2015. szept. 23. 19:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah meg azt is szokta mondani a banya, hogy a házban én vagyok a legokosabb, stb, inkább rám hagyna mindent, ecetera...beteg a nő, de ez sztem nyilvánvaló.
2015. szept. 23. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
egyszeruen nemetmondasz ra a kedves anyosnak.. :) ilyen egyszeru. nem kell alakoskodnia senkinek sem. menjetek mind kulon,te a paroddal szepen. a parodhuga sem gyerek mar o is mehet nyugodtan alberletbe. anyuka meg maradhat a papival bekeben igy nem lesz konfliktus senkivel,bar szerintem inkabb legyen es ne hodolj be mas akaratanak mint hogy csendben turj.
2015. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha most rögtön lenne hely, ahova mehetünk, nem is gondolkoznék. de pénzünk sem nagyon van...inkább valami békítésre gondoltam, hogy legalább még egy pár évig ne legyen semmi se, mert ez igy rossz lesz. Meg van még egy családtag, a bácsi testvére, aki beleszól mindenbe, és én szóltam anyósnak, hogy itt volt a nő, és kavart. Utána mondta a lány, hogy Nehogy szóljak róla...annyit elértem, hovy anyós kussol, mert megmondtam, én nem szóltam, tőlem nem tudja, nem akarok veszekedést, vagy hogy a lány engem is utáljon. Egyelőre azon vagyok, hogy ne legyenek kirakva, de ebben nem hallgat rám a banya, mindenáron az utcán akarja látni a saját gyerekét.
2015. szept. 23. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!