Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan akadályozzam meg hogy...

Hogyan akadályozzam meg hogy a fiam hülyeséget tegyen?

Figyelt kérdés

A fiam Németországban gürizik míg a menyemnek lóg otthon a lába!

Valahogy ki tanakodták, biztos vagyok benne hogy a lány keze van a dologba, hogy mível kint dolgozik, és szeretnének összeköltözni hogy ne a fiam "anyósával" keljen egy házban tartózkodni, az udvaron áll egy nyári konyha és egy szoba, ezt ki akarják bővíteni, egy fürdővel felújítani és beköltözni!

De mi lesz később?

Ha véget ér a kapcsolat??

A fiamnak a pénzével mi lesz? Hisz sem a lány, sem a szülei egy kanyit nem rak bele!

még most kell megakadályozni mert a menyecske meglátogatott és közölte hogy 300ezer forintot hagyott a tűzépen és ott van már a minden a tégla, a mész meg a cement, zsalukő minden!

Ez a lány elvette a fiam eszét, vettek gyűrűket 200ezerért, kapott a lányka egy autót fél millióért, na elvileg azért hogy a fiamat még éjszaka is haza tudja vinni haha na persze nekem akarják bemesélni! Segítsetek megakadályozni


2013. júl. 20. 13:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudod megakadályozni, és ne is akard.

Fiad szerelmes, így látja jónak. Bármit mondasz a lányra, fiad a szerelmének hisz.

Ne szólj bele! Elveszítheted a fiadat is ezzel, ha piszkálod a lányt.

Lányomnak is volt olyan barátja, akit utáltam. De ha rosszat mondtam a férfiról, nem nekem adott igazat. Nem mondtam többet, mert nem akartam elveszíteni a lányomat.

Óvatosan nyilatkozz, nem látsz bele az életükbe.

2013. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A fiad felnőtt, nagykorú ember. Ha a köztetek lévő kapcsolat alkalmas a helyzet értelmes megbeszélésére, talán meg tudod győzni, ha nem, akkor semmi esélyed. Esetleg próbáld olyan oldalról közelíteni a kérdést, hogy talán nem egy nyári konyha bővítésére kellene költeni, hanem takarékoskodjanak és akkor majd egy normális lakásuk lehet.
2013. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Ejj a szentségit, miért nem veteted el magad a fiaddal?

Tessék tudomásul venni, hogy felnőtt ember, azt csinál, és azzal amit és akivel akar, ha fáj, ha nem! Lehet, hogy hülyeségnek tartod, amit csinál, de gondolod, azzal megtartod fiadnak, hogy folyton belekavarsz az életébe? Épp emiatt fog mielőbb leépíteni. Hagyd békén, mert elveszíted, ne piszkáld, hanem akkor is legyél ott mellette, amikor szüksége van rád, mert esetleg csalódott. És eszedbe ne jusson azt kiejteni a szádon, hogy "ugye, én megmondtam".

Ha nem megy, képzeld magad a helyébe, te azt akartad volna, hogy anyád mindenbe belekavarjon? Nem az esne jól, ha hagyna élni, de mindig ott lenne, amikor kell, mert egy anya kiindulópont, és mindig vissza lehet térni hozzá, de egy idő után már nem a világ közepe, és ez az élet rendje!

2013. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Kotnyeles satrafa vagy.
2013. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem és nem! Ki akarna magának egy olyan lányt aki a pénzért szereti a fiam?

Renden aláírom régen nem volt jó munkája, volt hogy segélyen volt, de akkor még szerette, viszont már így 7 év után az érzelmek kihaltak! Még annak is akik mindennap látják egymást, nem hogy azok akik 5-6 héten pár napra! Nekem ne mesélje be senki!

2013. júl. 20. 13:47
 6/20 anonim ***** válasza:
43%
Ne szójááá beeee!
2013. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Ne haagudjál, hogy mondhatsz ilyet, hogy "érzelmek kihaltak" egy 7 éves kapcsolatban. Lehet igy távkapcsolatban még erõsebb lett közöttük az érzelmek, miért akarsz ebbe belemászni?

Gondolom a fiad, ha pénzt költ az épitkezésre, akkor papirjai is lesz róla, ha talán neked lenne igazad.

2013. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
milyen papírok?? Ismétlem a lánynak a szülői ház udvarába költöznek!
2013. júl. 20. 13:55
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Jaaa akkor neked az kellene, hogy a kicsi fiacskád a lánnyal együtt hozzád költözzön??? Ha ilyen anyósom lenne mint te addig szaladnék míg el nem hagynám.
2013. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

7 év után komolyan azon pattogsz, hogy szerencsétlenek végre össze akarnak költözni?


A fiad gondolom nem jókedvében ment ki dolgozni, hanem nincs más lehetősége! Ha a lány kitartott mellette a munkanélküliségben, nyomorban is, akkor miért ne szeretné?!

2013. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!