Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapozás, ezt most hogy...

Szülinapozás, ezt most hogy reagáljam le?

Figyelt kérdés
Párom szülinapja lesz hétvégén. Eddig hétköznapokra esett, most megörültem, hogy hétvégén lesz és végre normálisan megünnepelhetjük együtt. Vettem színházjegyet, elvittem volna vacsorázni, esetleg mozi másnap és végre kettesben lehettünk volna, kipihenhettük volna magunkat mint régen, mert a gyerek felügyeletét is megoldottam. Szóval készültem egy jó hétvégére. De nem számoltam az anyjával. Mindketten egy vidéki kisvárosból származunk, a munkája miatt vagyunk Pesten. Én úgy gondoltam, meg tudja oldani, hogy majd jövő héten legyen otthon felköszönte. Láttam rajta, hogy úgy készül, hogy hazamegy, így elmondtam neki, hogy én mit terveztem. De láttam rajta, hogy fél, hogy emiatt az anyjával konfliktus lesz, így inkább hazamenne. Én mondtam neki, hogy menjen, úgy úgysincs értelme a szülinapozásnak, hogy ő nem szeretné ezt az egészet. Így viszont úgy néz ki, hogy ő hazamegy tortázni az anyjához, mi meg a gyerekkel fönt maradunk Pesten, én találok valakit, akivel elmegyek színházba a szülinapján, mert a jegyet már kifizettem. Most egyszerűen nem tudom, hogy kezeljem ezt az egészet.
2015. okt. 2. 10:03
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
94%

rettento gaz az egesz sztori.


Ti nem egy csalad vagytok, csak egyutt eltek.

2015. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
48%

MI lenne, ha ilyesmiket ELÖRE megbeszélnél VELE, meg az anyjával is?


A "meglepetés" sikerült, csak nem úgy, ahogy gondoltad. Éppen az ilyenek miatt hülyeség programot szervezni meglepetésként.

2015. okt. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
87%

Gyerekeitek vannak, elvileg egy család vagytok, de ő haza készül a szülinapján??

Ez eddig is így volt?

2015. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
97%
Én szívesen elmegyek a szinházba :D
2015. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 acelsziv ***** válasza:
82%

2: És az, hogy ők egy család smafu?

Kérdező: Ez így iszonyat gatya... El kellene beszélgetned a pároddal az értékrendjéről, mert az hogy családosként még mindig anyuci az első az durva.

2015. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
96%
Hát ....qrv-ra szülőfüggő vagyok, nem tudom, hogy fogok elszakadni elfogadhatóan... :) de nincs párom, így nem gáz. Viszont azt tudom, ha lenne, neki kell elsőnek lennie, főleg gyerekkel, ez az első számú család akkor már, nem a szülői. Szóval ez így tényleg gáz. DE gondolom, jópár ilyet eltűrtél, hogy ezt így természetesnek veszi.
2015. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hibás vagyok, amiért nem kérdeztem meg erről előre. De mondom, csak úgy nézegettem egyik nap a színház műsorokat és láttam, hogy pont azon a hétvégén adják, amit már tavaly meg akartunk nézni, de nem sikerült. Ennek megörülve hirtelen felindulásból megvettem a jegyet, tudom, hogy nem így kellett volna, vele meg kellett volna beszélnem. Az anyját nem hívtam volna fel emiatt, mert amúgy is nagyon sértődékeny nő, engem annyira nem is kedvel. De úgy voltam vele, hogy amikor hétköznap van szülinap, akkor is meg lehet ünnepelni hétvégén, akkor most miért ne lehetne 1 héttel később. Na mindegy, most már tényleg ihatom a levét.
2015. okt. 2. 10:24
 8/56 acelsziv ***** válasza:
83%
Meg se merem kérdezni, hogy a párod férfi -e? Mert ha igen, akkor fogd az egyik jóképű kollégádat és menjetek el együtt. Aztán dobj egy szelfit kettőtökről a párodnak, hogy te attól még jól érzed magad hogy ő egy lelki nyomorék. Ellenkező nemű párnál persze mindent cserélj fel és egy kolléganőt vigyél el.
2015. okt. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
Bevallom, szerettem volna, hogy most ketten töltött szülinap legyen. A gyerek miatt amúgy is fáradt vagyok, jó lenne egy kis kikapcsolódás és nem arra vágytam, hogy feszengjek náluk. Így is gyakran járunk haza és próbálnak velem kedvesek lenni, de annyira különbözünk az anyjával, hogy inkább csak az egész nap udvarias feszengésből áll és most erre nem vágytam.
2015. okt. 2. 10:28
 10/56 anonim ***** válasza:
89%

"Tudom, hogy hibás vagyok, amiért nem kérdeztem meg erről előre. "


Nem, nem vagy hibás. Azért vagy hibás, hogy nem szólsz, hogy ti vagytok elsők, nem anyuka.

2015. okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!