Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nővére (aki lassan...

A barátom nővére (aki lassan 40 éves) azzal szórakozik h. a barátom kocsijába női napszemüveget, sálat tesz. Ezzel akar idegesiteni, féltékennyé tenni Normális az ilyen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Biztos, hogy a nővér teszi oda? Vagy csak falaz a barátodnak? Ha viszont valóban ez a szórakozása, akkor be kell tudni, hogy vannak, akiknek a feje lágya 40éves korra sem nő be. Hülye szórakozás, ráadásul veszélyes.
2010. márc. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy rossz kapcsolatban a nővérével? Mert lehet így akar veled kitolni, ha nem vagytok egymásnak szimpatikusok. Vagy csak szimplán ilyen humora van, ami nem értékelhető.
2010. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érdekes... Valami gond kell legyen kettőtök között, h ilyesmire vetemedik!
2010. márc. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
nekem is rögtön az a kérdés ötlött a fejembe, hogy biztosan ő teszi oda? Ezt ő mondja vagy a barátod? Én őszintén rákérdeznék!
2010. márc. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Még véletlenül se lehet,hogy nem direkt hagyja el a szemüvegét,sálját?

Ezek mind olyan holmik,amit letesz az ember egy kocsiban,aztán vagy eszébe jut,vagy nem.

Szórakozni meg csak azzal lehet,aki hagyja magát...

2010. márc. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem vagyunk barátnők az igaz.

egyébként még rejtett számmal hivogatja a barátom mikor együtt vagyunk

tuti hogy ő az

2010. márc. 15. 09:10
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha ő az,akkor agyilag rettentő nagy szegénységi bizonyítvánnyal rendelkezik.Mit szól mindehez a párod, beszéltél már vele erről a dologról. Ezt azért tisztázni kellene, ki is az a napszemüveges, sálas hölgyemény!
2010. márc. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de a pasid hülyènek nèz tèged, a nővère fealaz neki, hogy le ne bukjon előtted a fèlrelèpêseivel, te meg mindent szèpen elhiszel.

Az èn bàtyâm is mindig ezt csinàlta, annyiszor hívott, hogy azt mondta a felesègènek, hogy àtugrik hozzànk, de nem jön, viszont, ha az asszony esetleg felhívna engem, akkor mondjam azt, hogy èpp most indult el tőlünk... Kénytelen voltam folyamatosan hazudni szegèny lànynak, az meg egy idő utàn ràm volt dühös, hogy mièrt hívom folyton haza a tesómat...

Szóval, hidd el, tudom miről beszèlek, èpeszű nő nem hagyja a testvère kocsijàban a holmijât ès főleg nem hívogatna rejtett szàmmal, ez mind a pàrod szeretőjènek a műve, aki jelezni akar: itt vagyok!


Nèzz szembe a tènyekkel, akkor is ha fàj, a pasid soha nem fogja bevallani neked, hogy fèlrelèp(ett), de ha ezt a nővèr-dumàt beveszed, akkor meg is èrdemled, hogy hülyènek nèzzen.

2010. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!