Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itthon folyton csak a negatív...

Itthon folyton csak a negatív dolgok érnek és ez kikészít idegileg, hogyan hagyhatnám őket figyelmen kívül inkább?

Figyelt kérdés

Van elég bajom amúgy is, aztán még itthon is csak a sz*rt látom meg tapasztalom folyton. Főleg az anyámtól. Egyrészt semmit se tudok vele megbeszélni normálisan, másrészt hátráltat mindenben amit szeretnék csinálni. Nem akar normálisan, szabadon elengedni sehova, nagyon lekorlátoz hogy hol, mikor és mennyi ideig lehetek. De a legjobban az zavar, hogy mindenhez teljesen negatívan áll hozzá, és folyton csak nyavajog és nyavajog, amikor nem tetszik neki valami amit csinálok akkor meg ordibál és fenyegetőzik. Ilyeneket hogy mindjárt bemegyek a szobádba és megagyallak, és elmond mindennek pl. hogy te vagy a legidiótább, leghülyébb ezen a bolygón.

Ha meg nem ilyenekről beszél, akkor meg az egészségügyi gondjaival tömi a fejemet, hogy az egyéb gondjaimon kívül had kelljen még emiatt is aggódnom.

Nem bírom már ezt a sok negatív dolgot itthon teljesen kikészít már az itthon lét. És engem meg tök ilyen élettelen negatív hozzáállású emberré nevelt az anyám, semmi életem nincs, az emberek sz*rba se vesznek, így még csak az se működhet hogy elmászkálok a barátaimmal és ez segít elfelejteni az itthoni bajokat addig.

El kéne itthonról költöznöm, mert egy ember van aki elfogad csak messze él innen, viszont ez egyelőre nekem még nem fog menni. De abban a városban élni jó lenne nekem ahol ő, amikor elmegyek oda akkor érzem magam jól.


2015. okt. 4. 15:03
 1/4 anonim válasza:
Magyar depresszív megkeseredettség... Sajnos általános jelenséggé kezd válni. Az ilyen emberek sajnos nem a problémájuk megoldásával foglalkoznak, hanem maguk mellé akarnak lehúzni másokat, ugyanis ha más is depresszív megkeseredettségben szenved, akkor könnyebben elviselik.
2015. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát pedig a költözés lenne e legkézenfekvőbb megoldás szerintem, bár nem tudom hány éves vagy, és fiú vagy-e, vagy lány?

És ha elmész abba a városba, ahol az a valaki él, akkor miben jobb minden? Akkor szabadabbnak és pozitívabbnak érzed magad?

Bár az mondjuk azért elég baj, ha anyukád azt mondja rád, hogy te vagy a leghülyébb ezen a bolygón... :S

Én amint tehetném lépnék onnan, ahogy az én esetemben meg is tettem anno, mert én sem tudtam kijönni a családtagjaimmal...

2015. okt. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Nem tudsz odaköltözni ahhoz az illetőhöz, akinél jól érzed magad? Ellenkező nemű amúgy az az illető?

Ha ő elfogad téged, akkor a probléma tulajdonképpen már meg is oldódna a számodra.

2015. okt. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom olyan 16 éves lehetsz és lány vagy.Apukád nincs, hogy elbeszélgess vele? Testvéred esetleg, hogy ne unatkozz?Célod, jövőképed van-e?
2015. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!