Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim hogy lehetnek ennyire...

Szüleim hogy lehetnek ennyire negatív emberek, hogy csak le derogálnak és lehúznak?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve Debrecenben élünk.Én mivel jól beszélek németül,úgy döntöttem,hogy Bécsbe fogok munkát vállalni.Szeretem azt a várost,mindig nagy álmom volt,hogy ott éljek,ha nem is örökre egy kis időre legalább.Mivel a nyelvel nincsen gond,és már dolgoztam kint régebben,úgy döntöttem ott fogok dolgozni.A szüleim az osztrák határ mellett élnek,így úgy döntöttem 1 hónapra meghúzom magam náluk.Ami nagy hiba volt!

Gondoltam 1-2 hónapig ingázok,majd utána ha lesz egy kis tartalékom,majd veszek ki ott kint egy lakást,ha a munka is realizálódott.Addig pedig ingázok,ami havonta 50 ezer ft benzin,és oda vissza 1.5 óra út,így is megamarad 300 ezer ft kb.Erre jönnek ezek a pozitív szövegek,hogy miért nem vállalok közelebb,nem kell válogatni,még a segédmunkát is elvállalhatnám itt a közelben stb.Meg mindek annyit naponta utazni,meg én azt bírni fogom stb.Több okból esett a választásom Bécs mellett,szeretem nagyon azt a várost,és nekem az a meglátásom,hogy egyszerübb munkát találni,mint itt a határközelében.A tervem szerint,ha minden jól alakúl,párommal így lennénk 1 évig,hétvégente találkoznánk,majd ő is kijönne,ott ő is eltudna helyezkedni a szakmájában.Ezek meg egyfolytába belepofáznak,30 éves létemre,múltkor kimentem munkaügyben Bécsbe,majd mondom ha kint vagyok,akkor már keresek még,és több helyre jelentkezem.Kicsit késöbb értem haza,apám már hívja anyámat,hogy jaj hol lehet úristen!Egyszerűen szánalmas,egy debilnak néznek komolyan mondom.Elvárnák,hogy 2 szakmával nyelvtudással segédmunkás legyek,minden órámról adjak jelentést,félre értés ne essék,megcsinálnám azt is,de szerintem a legtöbb szülő arra törekszik,hogy a gyereke ne mosogató vagy éppen kukás legyen.Félre értés ne essék,nem lenézem ezeket a szakmákat és embereket,mert ha nem lenne más,akkor megcsinálnám én is.De amíg van jobb addig minek??De ez az egész hozzáállás komolyan!Annyira mérges vagyok,hogy legszívesebben falhoz vágnám őket.Még is mit képzelnek?Egyedül a párom támogat és bíztat,hogy igen megtudom csinálni,ezek meg lehurrognak és megkérdőjelezik a képességeimet!Mostanában amúgy is,bizonyos okok miatt megcsappant az önbizalmam,de ezek még csinálják a feszültséget.Kezdem megutálni őket!


2015. febr. 16. 18:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat de ez most kijött belőllem,kur..va mérges tudok lenni az ilyen negatív emberekre,főleg ha azok a szüleim!!
2015. febr. 16. 18:46
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha engem ilyen szövegekkel kábítanál, mint a "le derogál", én is debilnek néznélek...:D
2015. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem baj,nem ez a lényeg.Azt kellene látni,hogy legalább megprobálok tenni a boldogulásunkért.Nem itt huhogni,is dumálni kellene.Ja inkább menjek el segédmunkásnak,de akár itthon is nem?Kész vicc az egész komolyan...
2015. febr. 16. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Ez a hiszti vicc.
2015. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiszti, hiszti, hiszti.... :DDD
2015. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Remeljuk a nemet jobban megy mint a magyar!
2015. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!