Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a keresztneve a lányodnak,...

Mi a keresztneve a lányodnak, fiadnak?

Figyelt kérdés

Illetve ha nincs, akkor minek neveznéd el.

Egy korábbi kérdező kérdése miatt kérdezem csak :D


2015. okt. 5. 22:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
71%
fiamat Dánielnek hívják a lányomat Aurórának.
2015. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
89%

Két lányom van.

Idősebbik Boglárka.

A kisebbik Eszter


Ha fiam lett volna vagy ha esetleg úgy hozza az élet hogy lesz akkor Zoltán lenne a neve. De a férjemről is elnevezhetném aki István de ő mondta hogy nem viszi tovább a családi hagyományt hogy az első gyerek nevét a szülőtől kapja, mivel az apja, a nagyapja és a Dédnagyapja is István volt, sőt anyai ágon a nagybátyja és az anyai nagyapja is az, és a nagybátyjának a fia és annak a most 2 éve született fiának is István a neve. Tehát nálunk ez megszakadna.


Én sem magamról neveztem el lányaimat. Eszter édesanyám neve volt aki akkor hunyt el mikor megtudtam hogy terhes vagyok Eszterrel. A nagyobbik lányom nevét sokáig nem tudtuk eldönteni, a férjem már annyira ki volt a név választásnál mikor épp a naptárat nézegette és akkor mondta hogy ma Boglárka névnap van, de csak így a semmiből, és akkor ugye nekem is megtetszett a név, a férjemnek sem volt kifogása ellen mivel tudtunkkal egyikünk családjában sem volt ilyen nevű személy. Persze akkor a férjem még a Borbála nevet is említette de végül Boglárkánál maradtunk.

2015. okt. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
34%

Nekem a kutyámat hívják Boglárkának :)

Törzskönyvezett beagle leányzó.

2015. okt. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 DuplaKV ***** válasza:
46%
Ha lenne lányom, akkor az Anna, Irén, Ilona, Piroska, vagy Kata nevet kapná. Ha fiam lenne, akkor a Gyula, János, József vagy Tamás nevet adnám neki.
2015. okt. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
83%
Lilien, Dorián
2015. okt. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
94%
Evelin
2015. okt. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Meg nincs

Ezek közül:

Lány

Hanna, Réka, Anna, Délia, Lilla, es a kakukktojas, Barbara ( ezek közül választ a férjem ;)


Fiú:

Áron, Árpád, Ábel , Levente( sajnos van a családban vezetéknévZonossággal) Bálint, Dávid... --de az első 2 az abszolút kedvenc

2015. okt. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
83%
Héli
2015. okt. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
79%
Születési sorrendben: Petra,Bence,Nikolett,Máté,Hanna,Adél
2015. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
91%

Még nincs gyermekem,de ha lenne ezek közül lenne.


Lány név: Hanna,Aletta,Mia,Boglárka,Kincső

Fiú Név: Marcell,Áron, Gábor

2015. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!