Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engednéd a 16 éves lányodnak,...

Engednéd a 16 éves lányodnak, hogy a 24 éves legjobb fiú barátjával (testvérként szereti) aludjon egy ágyban?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 01:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
igen, ha testverkent szereti miert ne?:)
2015. jan. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem, van elég ágyunk és kempingágyunk. Miért kellene akár a fivérével is egy ágyban aludnia? Az intim zóna maradjon intim.
2015. jan. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Persze... 16 évesen a szexuális életéről már úgyis maga dönt... akár nemlegesen, akár igenlegesen... szóval a világon semmi értelme a tiltásnak, ha ezt szeretnék.
2015. jan. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Absztinencia helyett én a tájékoztatást tartom hatékonynak és értelmesnek.

Ha szexelni akarnak, már megtették volna.

2015. jan. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

Most irok 1 piros kezez valaszt.

Nem.

Egy 16 eves lanynal a parkapcsolatnak nem a szexrol kellene szolnia elsosorban, hnem a masik nem emberi oldalanak megismereserol. Erzelmekrol, bizalomrol, egyuttmukodesrol.

Ezert inkabb jarjon egy magakorabeli fiuval. Ne egy 24 eves felnott ferfival.

Testverkent szereti mi? Peersze. Ferfi vok, tudom hogy mukodik a fiuknal: ...felall, esz megall. Ez biologia.

Nem muszaj am egybol agybabujni egy tininek, mert ugy erzi, megerti ot egy ferfi, es szepeket mond, es peesze jol nez ki. Inkabb az erettsegire keszuljon, mint hogy a csikokat vizslassa reggel.

2015. jan. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
5-ös: látom neked alapesetben is áll az eszed és csak egycsatornásan tudsz gondolkodni. NEM minden férfi szexmániás, mégha nem is tudod elképzeni.
2015. jan. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is volt legjobb fiú barátom,aztán csak összekavarodtunk.Azért ezt vedd figyelembe,...
2015. jan. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Én is 16 éves vagyok és a 20 éves barátommal megengedi anyu, hogy együtt aludjunk...és el árulom, hogy még nem feküdtünk le :)
2015. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 moonlightsentinel ***** válasza:
85%

#5

Nem kell a saját példádból kiindulva általánosítani.

Én pl. 19 vagyok, és van egy nagyon jó 16 éves lány barátom, akivel gyakran szoktunk egymásnál/egymással aludni. De sose feküdtünk le egymással, és nem is fogunk. Mert meleg vagyok. De a szülei ezt nem tudják.

Szal azért, mert te lefeküdtél a lánnyal ilyen helyzetben, nem fog mindenki. Ezer és egy oka lehet annak, miért nem lesz szex. Ahogy annak is, hogy miért lesz :D

2015. jan. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%
A lehető legtökéletesebb módszer a nő lefektetésére az, hogy a bizalmába férkőzünk és a "barátja" leszünk. Az lehet hogy valaki tényleg csak barátkozni akar vagy egyszerűen homokos, de hogy nem ez a többség az is biztos. Én is szívesen barátkoztam lányokkal, és ha egy ágyba kerültünk pl buli után, vagy megnéztünk este egy filmet, akkor "véletlenül" mindig hozzáért kezem vagy lábam, aztán "véletlenül" ő is hozzám ért, aztán véletlenül megpusziltam az arcát... és máris nem volt alvás és barátkozás. Persze van aki hisz a férfi-női barátságban, én nem. Azok a fránya hormonok mindig közbeszólnak.
2015. jan. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!