Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Sylvia és a...

Mit gondoltok a Sylvia és a Susana névről?

Figyelt kérdés

Külföldön anyakönyvezett formában, de a magyar változatokról (Szilvia, Zsuzsanna) is mondhattok véleményt.

De ha amerikai vagy brit lányban gondolkodunk melyikről mi jut eszetekbe, melyik hogy hangzik nektek?



2015. okt. 14. 15:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%

Érdekes, nekem az összes Szilvia ismerősöm pont az ellentéte a 6-os Szilviáinak. :D Pont ezért unalmasnak találom őket, de azért van 2, akit kedvelek.


Amúgy öreges nevek (nyugodtan le lehet pontozni ezért, nem érdekel), nem adnám a gyerekeimnek. A Susana akkor már inkább legyen Szuzanna magyarul, az egy fokkal jobb.

2015. okt. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Kései Sirató ***** válasza:
15%

Kövér öreg nő jut eszembe mindkettőről. Adjatok valamilyen kislányosabb nevet, mint pl.

Rebeka, Kitti, Lora, Laura, Lotti, Fanni, Lilla, stb. Rengeteg szép név van, azokból érdemes választani..

2015. okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem mindkettő szép név a magyar formájában, tipikusan olyan nevek, amik minden korosztálynak jól állnak.
2015. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
17%

Elég gyökér, aki azt hiszi, hogy ezek magyar nevek és ők még "sosem hallották angol lánynál"

[link]

[link]

Azért komolyan mondom... -.-"


Első jobban tetszik.

2015. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
24%

Szilvia meg talan jobban, mint a Zsuzsanna.


Sylvia kulfoldon ok. Londonban ismerek felmagyar Sylviat, aki Nemetorszagban nott fel.


Amugy egyik nevet se adnam a gyerekemnek

A Szilviakrol mindig ilyen kis ugyefogyott nok jutnak eszembe.


A Zsuzsanna meg akaratos, eroszakos nev nekem, vagy szoszos kardiganos venlany...

2015. okt. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%

Magyarul átlagos a Szilvia és a Zsuzsanna is, szépek, de hétköznapiak. Előnyük, hogy elég örökifjú nevek, főleg a Zsuzsanna, abból minden korosztályban van most is.


Angolul a Sylvia azt hiszem, tényleg öreglányos egy kicsit. A Susana inkább Susan vagy Susannah legyen, mert ezzel az írásmóddal mexikói bevándorlónak nézik majd.

2015. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
56%

Hát nekem egyik sem tetszik, se magyarul, se angolul.

Zsuzsanna nekem nagyon gáz, a Szilvia eggyel jobb, de nem adnám.

Külföldön annyi lehetőség van, nem egy ilyen őskövület nevet adnék.

Akkor már sokkal inkább Savannah, Sophie / Sofia, Sheila vagy Sienna.

2015. okt. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
25%
Szilvia nekem olyan közepes név, kicsit átlagos, de nem rossz, Zsuzsanna nevet nem szeretem, szerintem nem szép név. A Szilviáról nekem is ilyen szép, nőies jut az eszembe, meg ilyen nemtom ilyen kedves, melegszívű, megértő emberke. Sylvia külföldre ugyanez, de ilyen formában szerintem csak külföldre v művésznévnek való tényleg, asszem, még írták előttem már; Susanna név sem tetszik, mint a Zsuzsanna.
2015. okt. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen mindegy mások mit gondolnak, minden névnek vannak "rajomgói" és olyanok, akik szerint csúnya név. Azt válaszd, ami neked tetszik.


Én Zsuzsanna vagyok (nem kardigános morcos öregasszony, hanem 22 éves vidám nő). Magát a Zsuzsanna nevet szeretem, de a becézései, Zsuzsi, Zsuzsika, borzasztóan hangzanak, irritáló a sok Zs.


Külföldön élek most, természetesen senki sem tudja kimondani a nevem. Itt angolul használom, Susie-nak hív a külföldi párom is, minden itteni ember, ez viszont tetszik. Nekem főleg a Zs-val van a bajom, nem tetszik a hangzása, de Susanna-ként, Susie-ként számomra elegáns, nőies név, szeretem.

2015. okt. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!